Авторські статті

«Україна вже давно хвора – страхи, деградація і перетворення в середньовічне село»: блогер назвав духовним виродженням інцидент у Нових Санжарах

Блогер Андрій Єрмолаєв прокоментував вчорашні події в Україні, коли багато громадян опиралися поверненню українців з китайського Уханя. На своїй сторінці у facebook Єрмолаєв підкреслив, що мова йде про духовне виродження.

«Це не про майдани. Це – про нашу деградацію і страхи, що перетворюють країну у велике середньовічне село. Так, виявляється, після революцій гідності і національного відродження ми бережемо і захищаємо життя наших співвітчизників», – написав Єрмолаєв. За його словами, всі злякалися коронавіруса, але вони повинні озирнутися і зрозуміти, що сама Україна вже давно хвора. Хвора мракобіссям, політичною зрадою, егоїзмом і короткозорістю. Він нагадав, що повернулися українці отримали стільки жорстокості і приниження, які в десятки разів гірше самого коронавіруса.

Єрмолаєв задається питанням, як таке може бути в 21 столітті в європейській країні. Коли люди стикаються з реальною загрозою і розуміють, що у них немає гарантії захистити своє життя, вони починають захищати його самі будь-якими підручними засобами. Єрмолаєв додав, що це тільки початок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України