Протистояння в Нових Санжарах Полтавської області продовжується. Відео

І винні в цьому не лише люди. Винна перш за все недолуга влада, яка замість того, щоб налагоджувати комунікацію та хоч якось пояснювати ситуацію, просто мовчить.

Про це повідомив Андрій Смолій.

Півтора місяці в ЗМІ нагніталась інформація з приводу коронавірусу. Півтора місяці влада мовчала набравши води до рота. За місяць (!!) часу наших людей не могли евакуювати з Китаю.

Тепер Зеленський, має особисто їхати і пояснювати, домовлятися, вирішувати проблему. Його депутати ще вчора мали робити аналогічне. Проте, ніхто реально нічого не робить, бо ця влада – просто пшик, порожнеча, байдужість.

Вони не здатні на вирішення жодних питань. Їхня комунікація це нуль. Їхня політика – це відсутність будь чого. Їхні дії – це хамство та непрофесійність.

Вони думали керувати державою так просто, як і в Кварталі. Не було і не буде. Бо дилетантам не зрозуміти що таке держава.

Автобуси з українцями з Китаю майже на місці – за різними даними місто оточило 3 тисячі правоохоронців. В‘їзди та виїзди в місто заблоковані.

В Нових Санжарах почалися нові сутички. Автобуси з украінцями з Китаю майже на місці. За різними даними місто оточило 3 тисячі правоохоронців. В‘їзди та виїзди в місто заблоковані.

Gepostet von Андрій Смолій am Donnerstag, 20. Februar 2020

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh