Життя

Михайло Лабковский: Про начальника самодура і квартальний звіт

Скільки існує різних шкіл, тренінгів, книг і курсів на тему “як досягти успіху в кар’єрі та бізнесі”?… Не злічити. Але чомусь тільки лише одиниці досягають успіху, а інші продовжують “тягнути лямку”. Чому це відбувається? Відповідає Михайло Лабковский

Дорогі друзі, ви часто запитуєте, як нарешті навчиться заробляти гроші. Я готовий відповідати прямо по пунктах. І почну з того, що вам точно не потрібно.

1. Перфекціонізм

У школі цей чоловік був «відмінником», закінчив університет з червоним дипломом, а коли поступивши на роботу виявилося, що місце керівника займає однокурсник-«трієчник»…. Часта картина, правда, не так? І чому? Тому, що типовим «відмінником» рухає невроз. Він занадто сильно переймається, переживає, сіпається. Йому можливо не так цікава сама робота. Його штовхає бажання все зробити ідеально, а бажання це обумовлено тім, що він дуже тривожний внутрішньо. Такі люди не здатні бути лідерами: їм страшно ризикувати, страшно заявляти про себе, вони найбільше боятися схибити, тому майже завжди програють. Не треба, звичайно, відноситься до своєї роботи халатно. Але пам ” ятайте, що робота – це передусім простір для творчості і самореалізації, де вам повинно бути цікаво і спокійно.

2. Занижена самооцінка

Люди найбільше боятися говорити на співбесіді про зарплату. Смороду самі цінують собі не занадто високо, тому соромляться сказати, що претендують на керівну посаду або на кругленьку суму. Є ще так званий «синдром самозванця», коли хороший і грамотний фахівець відчуває, що «не гідний» власної посади. Не треба аналізувати свої успіхи, готувати для самих собі доводь, чому ви повинні отримати певну суму чи певну посаду, а не Вася Петров. Краще озвучте вже на етапі співбесіди, яка сума вам потрібна, і шукайте вакансії з тією зарплатою, яка вас влаштує.

3. Амбіції

На жаль, робота для дуже багатьох людей – це арена битви зі своїм вразливим самолюбством, а не простір для творчості. Часом люди (і чоловіки, і жінки) так захопилися гонитвою за високий соціальний статус, що просто забувають отримувати від своєї діяльності кайф. І, до речі, амбіції – одна з основних причин, чому люди займаються не тим видом діяльності, яка їм подобається. Думайте про роботу не як про єдину можливість себе прогодувати, а як про справу, яка винна сама по собі вам подобається. В ідеалі треба заробляти тім, чим ви були готові займатися безкоштовно.

Ви здивуєтеся, але реально досягають успіху в житті впевнені в собі «трієчники», у яких немає ніяких нездорових амбіцій. Саме такі люди здатні своєю роботою не тільки реалізовуватися, але і створювати щось важливе для нашого суспільства. Наприклад, розробити додаток, який полегшить життя всім, написати статтю, яка вмить розійдеться по Інтернету, надихаючи інших людей, зняти фільм, який вріжеться в пам’ять. Уявіть, що ви не квартальні звіти робите, а печете булочки з корицею. Якщо ви робите їх із задоволенням і любові, то у них навіть смак інший. Такий, що всім подобається.

Михайло Лабковский
спеціально для Клубера

Фейсбук: facebook.com/Mihail.Labkovskiy
Instagram: instagram.com/labkovskiy/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України