Діаспора

Кожен п’ятий австрієць втратив друзів через відмінності у поглядах на заходи щодо боротьби з коронавірусом

В даний час в Австрії налічується 104 105 активних випадків коронавірусу (четвер). Кількість хворих на 100 000 населення – 764,7. У лікарнях перебуває 1 662 осіб, 98 з них у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 5%). Число смертей від коронавірусу склало 20 317.

Ситуація з короною в Австрії пом’якшується. Вперше за кілька тижнів на коронасвітлофорі спостерігається розвиток подій у сприятливому напрямі.

Загалом по країні було зафіксовано зниження кількості інфекцій, хоча воно становило лише два відсотки. Відповідно до рішення відповідальної комісії, прийнятому в четвер вдень, Тіроль і Форарльберг переходять із категорії високого ризику до категорії середнього, тобто тепер вони пофарбовані у жовтий колір, як і Карінтія та Штирія. З погляду числа ризику, яке визначає колір, Штирія має найкраще значення. Відень має найвищий показник ризику – 74,8. Відень також є регіоном з найвищим рівнем захворюваності в абсолютній кількості виявлених інфекцій по всій Австрії, за нею йдуть Маттерсбург у Бургенланді та Корнойбург у Нижній Австрії. Практично найбезпечніша ситуація – у Ліцені в Штирії та каринтійському районі Шпітталь-ан-дер-Драу.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”6″ order=”desc”]

За даними опитування, проведеного віденським інститутом дослідження ринку Integral, кожен п’ятий опитаний австрієць стверджує, що втратив друзів через відмінності у поглядах на заходи щодо боротьби з коронавірусом або вакцинацію. Загалом пандемія коронавірусу тривалий час залишалася часом самотності, ймовірно, через обмеження на контакти та локдаунів. Згідно з опитуванням, 63 відсотки дуже сумували за своїми друзями, 37 відсотків навіть настільки, що ігнорували обмеження на контакти.

Університетська лікарня Лозанни (Chuv) та EPFL виявили нове моноклональне антитіло, яке нейтралізує омікронні варіанти коронавірусу

Це відкриття, опубліковане в журналі Nature Microbiology, відкриває нові можливості для профілактичного та терапевтичного застосування. Ці результати відкривають нові перспективи захисту осіб, що у групі ризику, особливо з імунодефіцитом. Антитіло, назване P2G3, було виділено з інфікованого донора, який було вакциновано двічі. Воно показало дуже сильну активність, що нейтралізує, проти всіх варіантів корони, включаючи омікрон. Очікується, що клінічні випробування, які розпочнуться у серпні 2022 року, які зможуть це підтвердити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України