Діаспора

В Австрії спостерігаєтсья численні скасування авіарейсів. Причина – нестача персоналу

Після скасування через коронавірус близько 100 рейсів у вихідні і ще 19 у понеділок Австрійські авіалінії Austrian Airlines (AUA) сподівалися, що ситуація стабілізується. Однак проблеми з рейсами в Австрії продовжилися: в середу знову відбулися численні скасування рейсів. Скасовано рейси в Афіни, Цюріх, Кельн, Брюссель та Амстердам.

Крім того, технічні проблеми в управлінні повітряним рухом Німеччини тимчасово обмежили повітряне сполучення над значною частиною Німеччини рано-вранці в середу. Вранці несправність була усунена, але тільки з 9 ранку мала відновитися нормальна робота, повідомила прес-секретар федеральної установи. Причиною збою з ранку стала програмна проблема в центрі управління Langen при встановленні оновлення.

Правління материнської компанії AUA Lufthansa просить у своїх розсилках пасажирів вибачення за хаос останніх кількох днів. Але про вихід із кризи поки не може бути й мови.

“Ми хочемо бути до кінця чесними: у найближчі кілька тижнів, коли кількість пасажирів продовжуватиме зростати, ситуація, яка характеризується нестачею персоналу, нестачею запчастин та обмеженим повітряним простором, навряд чи покращиться в короткостроковій перспективі”, — заявив глава материнської компанії AUA та найбільшої у Європі групи авіакомпаній Карстен Шпор у своєму листі до пасажирів.

Майже всі авіакомпанії Європи нині набирають співробітників, і говорять про кілька тисяч нових співробітників. Проте непроста кадрова ситуація навряд чи вирішиться до наступної зими.

У листі до співробітників Шпор пояснив, що рада директорів перестаралася з економією. Бос Lufthansa також послався на втрати понад 10 мільярдів євро внаслідок коронакризи.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: ROBERT JAEGER / APA / picturedesk.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.