Мінімалізм змінює ваше життя на краще
Хочеш правду? Якщо хотіти все відразу – залишишся ні з чим
Як багато непрочитаних книг та одягу, яку ви жодного разу не одягали, знаходиться у вас вдома? Вони не покращують якість життя і не додають їй цінності. Але ще складніше, коли це місце займають речі, пов’язані з якимось спогадом.
У середньостатистичному будинку американської сім’ї налічується понад 300 тисяч предметів. Навіть при триразове збільшення житлового простору 10 відсотків населення США все одне орендують складські приміщення.
Які дива мінімалістом?
Картина 2015 року «Мінімалізм: документальний фільм про важливі речі» наочно демонструє, що буде, якщо навчитися стримувати свої прагнення до збирання. З неї ви дізнаєтеся, чому люди зберігають більше, ніж їм потрібно, і як це впливає на їхнє щастя. Споживання заради споживання робить людину щасливою, але він може свідомо відмовитися від свого матеріалистичного світогляду.
Мінімалізм змінює ваше життя на краще
Подивувавшись цей фільм, глядачі дізнаються, як, наслідуючи мінімалізм, можна поліпшити якість свого життя. Це аж ніяк не означає, що володіти чим-то погано, просто більшість предметів, які ми купуємо, не задовольняють наші нагальні потреби. Щодня на нас впливає реклама, яка спонукає купувати все підряд, хоча в реальності для того, щоб жити краще, потрібно не так багато.
Стрічка демонструє, на що схожа життя справжнього мінімаліста. І хоча вона не запропонує вам практичних порад, як стати такою людиною, але зате покаже як це, коли навколо менше непотрібного.
Подумайте, як одночасно робити більше, використовуючи для цього менше коштів
Перегляд цього фільму змусив мене замислитись над моїми покупками і тім, що у мене вже є. Виходить, все, що здавалось предметами першої необхідності, виявилося лише моєю відповіддю на очікування суспільства. Раджу вам подивитися його – ві співуче переосмисліть, на що йдуть ваші гроші. Протягом останніх ста років магазини і медіа навчили нас витрачати все більше і більше. Але чим більше ти витрачаєш, тим більше тобі потрібно, і чим більше у тебе вже є, тим бідніше ти себе відчуваєш. Замість того, щоб бути вдячними за те, що у нас є, ми хочемо того, чого мати не можемо.
Фільм про мінімалізм обов’язковий до перегляду тим, у кого вдома вже не можна повернутися, але кому досі чогось не вистачає. Особисто я поставлю йому оцінку 3.5 з 5.
Ви можете опинитися в пастці власних потреб
Суспільство не засуджує нашу потребу мати більше, але даний фільм просто нагадує про те, що жити можна простіше і краще одночасно.