Життя

Як веде себе наш мозок, коли ми по-справжньому закохуємося?

Ви коли-небудь думали про те, що робить ваш мозок, коли ви знаходите свою любов?

Кажуть, коли ви закохані, у вас підкошуються коліна, а в животі літають метелики. Але ви коли-небудь думали про те, що робить ваш мозок, коли ви знаходите свою любов?

Любов вважається емоцією, почуттям, альо неврологія і фізіологія мозку також відіграють величезну роль у розвитку міцних відносин.

Як мозок допомагає зберігати відносини? Тим, хто не помічає дрібниць.

Біологічний антрополог Хелен Фішер і нейробіолог Люсі Браун розповіли, як мозок активізує «позитивні ілюзії», щоб продовжувати наше щастя, не помічаючи негативні моменти, а фокусуючись на позитивних.

У своєму дослідженні вчені вивчили результати сканування головного мозку сотень людей на різних стадіях кохання і сімейних стосунків. І вони помітили, що у людей в тривалих щасливих відносинах були помітно активізовані три особливих ділянки головного мозку:

  • ділянка, пов’язаний із співчуттям, співчуттям
  • ділянка, пов’язаний з контролем власних емоцій та стресу
  • ділянка, пов’язаний з позитивними ілюзіями

Останній ділянка офіційно називається вентромедіальна префронтальна кора. Це зона, де обробляється засудження: коли ми критикуємо, саме там все починається.

А знаєте, що відбувається з цією ділянкою мозку, коли ми закохані?

Активність у ньому ЗНИЖУЄТЬСЯ.

Коли ми закохані, наш мозок вирішує призупинити створення негативного судження.

Хіба це не здорово?

Це не означає, що ми повинні ігнорувати будь-погане якість в людині або виправдовувати його відверто погану поведінку. Але це передбачає, що навіть на неврологічному рівні ми знаємо, що, щоб відносини були успішними, ми повинні миритися з недоліками один одного і закривати на них очі.

Адже це дійсно найскладніше, чи не так?

Колі ві разом довго і майже завжди, ви бачите один одного справжніми і часто не в найкращих проявах. Але якщо людина дійсно любити, то навіть його фізіологія буде говорити про це, не засуджуючи надмірно партнера. У любові ми стаємо більш м’яким якими, співчутливими, більш розуміючими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України