Новини з Австрії

Головний інфекціоніст австрійського Інсбрука назвав терміни завершення пандемії коронавірусу

Інфекціоніст Інсбрука і директор Університетської клініки Гюнтер Вайс не вірить в масові тести, які заплановані вдруге з 15 по 17 січня

«Доказів їх користі мало. Жодна інша європейська країна не рекомендує це. Навіть дійсно відомий Інститут Роберта Коха не дає таких рекомендацій », – говорить Вайс.

Експерт очікує повернення до довгоочікуваної «нормальності» на початку літа.

Що стосується масових тестів, інфекціоніст, який є членом Спеціальної групи по Коронавіруси при Міністерстві охорони здоров’я, навів приклад Словаччини.

«Майже все населення відправилося на тести. Це була буря в склянці води, яка не принесла тривалого успіху ».

Він розуміє «відчай політиків», але такі тести на антигени для безсимптомних осіб – просто невідповідний інструмент. Вайс повторив: «Тестування повинне бути цільовим». Одна з основних проблем – це «помилкова безпеку» в результаті помилкової негативні тесту.

Навіюється небезпечна думка: «Іди і перевір себе – і тоді Різдво буде врятовано».

Негативний тест на антиген мало що говорить. Через годину або на наступний день людина може стати носієм хвороби. Неправильні очікування неминуче призводять до затягування захисних заходів. «Оцінка користі і ризику» просто невірна, підкреслив провідний медичний працівник.

Для Вайса «боляче», коли він думає про величезні фінансові ресурси, які витрачаються на масові випробування. Вайс закликав до цільового тестування. Необхідна максимально можливий захист вразливих груп населення, тобто людей похилого віку або людей з попередніми захворюваннями.

Вайс очікує, що вакцинація, яка запускається в Європі, стане вирішальним засобом для зупинки пандемії. «Навесні мабуть, занадто оптимістично. Але я припускаю, що початок літа-це можливо. Я можу це уявити », – сказав лікар.

Перший крок до нормального життя почнеться з вакцинацією.

«Чим більше людей зможе пройти вакцинацію, тим краще. Тим менш актуальною буде проблема корони в майбутньому », – звернувся інфекціоніст до населення. Важливо чітко і всебічно інформувати населення. Вивчивши дані, Вайс не виявив будь-яких особливих побічних ефектів, відмінних від щеплення від грипу. У гіршому випадку це могло іноді приводити до невеликого підвищення температури, легкому стомлення або втоми. Насправді, це ознаки того, що імунна система активується », – сказав експерт. Це нормальна реакція на вакцинацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України