Новини з Австрії

Вакцинація від коронавірусу в Австрії пройде в три етапи

Планується, що перші етапи вакцинації в Австрії почнуться вже в січні. Звичайно, за умови затвердження вакцини

За словами міністра охорони здоров’я Рудольфа Аншобера, вакцинації проти вірусу корони буде складатися з трьох етапів.

На першому етапі, який включає січень і лютий 2021 року вакцина проти коронавіруса буде доступна тільки в обмеженій кількості. Спочатку Австрія отримає мільйон доз. При двох необхідних дозах на людину імунізувати можна буде 500 000 чоловік.

Першою цільовою групою є люди старше 65 років, особливо в будинках для людей похилого віку та інвалідів, а також весь персонал цих будинків.

Потім вакцинувати будуть персонал сектору охорони здоров’я, тобто лікарень, швидких і соціальних служб.

Вакцина від AstraZeneca також повинна бути доступна з другого кварталу і тоді може початися вакцинація проти корони серед іншого населення. Групи високого ризику з певними попередніми захворюваннями також мають найвищий пріоритет.

За словами Аншобера, на покупку 16,5 млн доз у кількох виробників уряд витратить 200 мільйонів євро. Міністр охорони здоров’я хоче досягти рівня охоплення вакцинацією більше 50 відсотків. За його словами безпека, а не швидкість є головним пріоритетом. Яку з вакцин влада буде застосовувати першою, залежить від її наявності. Та, яка буде схвалена першою, буде закуплена і використана першою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України