2021 рік – час прощання з токсичними людьми

Якщо 2020-й нас чогось навчив, то це розуміння того, наскільки крихке людське життя. Ми поняття не маємо, що чекає нас завтра, тому важливо докласти всіх зусиль і вичавити максимум з сьогодні.

 

Щоб відчути себе легше і додати в 2021 році життя безтурботності, найкраще, що ви можете зробити, це попрощатися з токсичними людьми, які роблять ваш світ найнещасніші. Ви заслуговуєте перебувати в оточенні тих, хто пробуджує у вас тільки найкращі, хто викликає посмішку, хто мотивує і надихає втілювати мрії в реальність.

У 2021 році попрощайтеся з тими, хто не вміє вибачатися і йти на компроміси. З людьми, які щиро вірять, що нездатні робити помилки, і відмовляються нести відповідальність за свої вчинки. Йдіть від тих, хто віддає перевагу нескінченно відступати замість того, щоб працювати над собою і ставати мудрішими і гармонійніше.

У 2021 році попрощайтеся з людьми, які кажуть, що ви дуже чутливі. Оточіть себе тими, хто розуміє, як вам непросто і як багато у вас турбот. Позбавтеся від тих, хто вірить, що ваше велике серце — це ознака слабкості, а не сили.

У 2021 році попрощайтеся з людьми, які ігнорують ваші почуття. Відмовтеся від людей, які перетворюють будь-яку дрібницю в змагання і змушують вас відчувати себе погано із-за речей, які спочатку приносили вам тільки радість.

У 2021 році попрощайтеся з людьми, які користуються вашим добрим серцем. З людьми, які пишуть вам тільки тоді, коли потребують послугу або хочуть поскаржитися на свої життєві проблеми. З людьми, яких ніколи немає поруч, коли вони вам потрібні, тому що вони приходять тільки коли це зручно їм самим.

У 2021 році попрощайтеся з людьми, які змушують вас робити те, що подобається їм, а не вам. З людьми, які змушують вас дивитися фільми, які хочеться подивитися, і пити в барах, які теж вибирають тільки вони. Попрощайтеся з людьми, які ігнорують вашу думку і не розуміють слово «ні». З тими, хто відмовляється брати до уваги ваші думки, тому що їх турбують тільки вони самі.

У 2021 році попрощайтеся з людьми, які відпускають на вашу адресу двозначні компліменти і похмурі погляди. З людьми, які змушують вас відчувати себе нікчемними і другосортними. З людьми, які відчувають радість тільки, коли принижують когось. Йдіть від друзів і родичів, не вміють вітати вас із вашими досягненнями, тому що їм більше хочеться бачити вас нещасними. Тому що голос їх заздрості звучить голосніше, ніж голос любові.

У 2021 році попрощайтеся з усіма токсичними людьми, тому що ви заслуговуєте бути оточеними сонячним світлом.

Заслуговуєте раз і назавжди вибратися з темряви.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh