Експерти: Зміцнити кістки допоможе зелений чай

Довготривале вживання зеленого чаю сприяє зміцненню кісткової тканини. Такі результати показало дослідження китайських вчених.

Проблема зниження рівня міцності кісткової тканини у людини з віком досить актуальна. Група китайських вчених вирішила провести дослідження і визначила, що щільність кісткової тканини стає вище при постійному вживанні зеленого чаю, особливо це чітко видно у жінок. Повідомляється, що учасниками дослідження стало півмільйона людей різного віку.

Які хвороби лікує звіробій – дізнайтеся про це у нашій статті

Після проведення дослідження вчені з інституту громадського здоров’я Пекіна прийшли до висновку, що знизити ризик переломів цілком можливо, для цього потрібно вживати корисний продукт – зелений чай. Учасники експерименту, які протягом 30 років пили цей напій, взагалі не мали проблем з кістками.

З детальними результатами спостережень можна ознайомитися на сторінках спеціалізованих наукових видань Nutrients і Osteoporosis International. За словами професора Лімін, який керував експериментом, опитування було проведено серед 454 тисяч китайців, вибраних з біобанку China Kadoorie Biobank. У порівнянні з громадянами, які не вживають напій взагалі, люди, які віддають перевагу зелений чай, рідше піддаються переломів – майже на 12%, а вісь ймовірність перелому тазу і зовсім нижче в середньому на 25%.

Як виявилося, питання щільності кісткової тканини гостро стоїть перед китайською медициною. Наприклад, минулі спостереження теж виявили певний зв’язок між регулярним вживанням чаю і більш високою щільністю кісткової тканини у жінок. До речі, напій також концентрує увагу і зберігає пильність.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh