Авторські статтіЗдоров'я

Експерти: Зміцнити кістки допоможе зелений чай

Довготривале вживання зеленого чаю сприяє зміцненню кісткової тканини. Такі результати показало дослідження китайських вчених.

Проблема зниження рівня міцності кісткової тканини у людини з віком досить актуальна. Група китайських вчених вирішила провести дослідження і визначила, що щільність кісткової тканини стає вище при постійному вживанні зеленого чаю, особливо це чітко видно у жінок. Повідомляється, що учасниками дослідження стало півмільйона людей різного віку.

Які хвороби лікує звіробій – дізнайтеся про це у нашій статті

Після проведення дослідження вчені з інституту громадського здоров’я Пекіна прийшли до висновку, що знизити ризик переломів цілком можливо, для цього потрібно вживати корисний продукт – зелений чай. Учасники експерименту, які протягом 30 років пили цей напій, взагалі не мали проблем з кістками.

З детальними результатами спостережень можна ознайомитися на сторінках спеціалізованих наукових видань Nutrients і Osteoporosis International. За словами професора Лімін, який керував експериментом, опитування було проведено серед 454 тисяч китайців, вибраних з біобанку China Kadoorie Biobank. У порівнянні з громадянами, які не вживають напій взагалі, люди, які віддають перевагу зелений чай, рідше піддаються переломів – майже на 12%, а вісь ймовірність перелому тазу і зовсім нижче в середньому на 25%.

Як виявилося, питання щільності кісткової тканини гостро стоїть перед китайською медициною. Наприклад, минулі спостереження теж виявили певний зв’язок між регулярним вживанням чаю і більш високою щільністю кісткової тканини у жінок. До речі, напій також концентрує увагу і зберігає пильність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України