Авторські статтіДуховне

Папа прийняв представників християнських меншин Пакистану та запевнив їх у підтримці

Папа не перестає думати про Пакистан. Про це він сказав, приймаючи представників Асоціації «Місія Шахбаза Бхатті», що допомагає особам, які в цій країні зазнають дискримінації

Прямувати вперед, щоб гарантувати допомогу «жертвам фальшивих обвинувачень» та здійснювати «конкретні знаки боротьби з бідністю та сучасними формами рабства». З таким заохочення Глава Католицької Церкви звернувся до тридцятки членів Асоціації «Місія Шахбаза Бхатті» з Пактистану, названої на честь християнського міністра в справах релігійних меншин, вбитого екстремістами 2011 року.

Ця асоціація, очолювана рідним братом Шахбаза Полем, надає підтримку тим, які зазнають релігійної дискримінації та насильства, допомагаючи, зокрема, обвинуваченим у богохульстві. Саме захист Асії Бібі, засудженої до страти, та зусилля на користь скасування закону про богохульство коштували міністрові життя. Згадкою про нього Папа розпочав своє слово.

Плід страждання

«Віддаю шану пам’яті дорогому Шахбазові й радію, довідавшись про те, що сьогодні його люблять та шанують чимало пакистанців, а його жертва приносить плоди надії», – сказав Святіший Отець, зауважуючи, що також і його стосуються слова Ісуса: «Якщо зерно, вкинене в землю, не вмре, залишиться одне, а померши, принесе рясний плід».

Одним з таких плодів «страждання християн», за словами Папи, є зростання кількості груп й асоціацій, які «прокладають у світі мости братерства, долаючи мовні, культурні а навіть, іноді, й релігійні відмінності». Мости, насамперед, «між Церквами та церковними спільнотами», яких Святий Дух надихає спільно прямувати вперед «у служінні мирові та справедливості», але також між іновірцями, «сприяючи стосункам взаємопошани й довіри».

Діяти з євангельським стилем

Глава Католицької Церкви заохотив пакистанських правозахисників і далі прямувати вперед «з цим євангельським стилем, що поєднує стійкість та лагідність», щоби гарантувати підтримку «жертвам фальшивих обвинувачень та, водночас, здійснювати конкретні знаки боротьби з бідністю та сучасними формами рабства». Він висловив сподівання, що асоціація зможе поширити свою діяльність на всі частини Пакистану, де християни та інші меншини стають об’єктами дискримінації.

«Нехай же вашою характерною ознакою завжди буде та, яка сяє у свідченні Шахбаза Бхатті та багатьох інших мучеників нашого часу, тобто, смиренна та смілива віра в Господа Ісуса та спроможність сіяти любов там, де існує ненависть».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України