Авторські статтіТехно

Землетрус на Алясці пов’язали з нез’ясовним океанічним гулом

Кінець людства міг настати з різних причин: падіння метеорита, виверження вулкана, епідемії, голод, війни та інші напасті. Але найстрашніше – повінь.

Після серії підземних поштовхів на Алясці силою 7,2 балу, влада оголосила режим НС через загрозу потужного цунамі. Уряд екстрено приймає необхідні екстрені заходи для захисту громадян від стихійного лиха. Задіяли підводний човен, стоять напоготові вертольоти, літаки та інша спецтехніка. Може навіть здатися, що ситуація під контролем. Але це не так, констатують конспірологи.

«Апокалипсис наступает»: Землетрясение на Аляске связали с необъяснимым океаническим гулом

Багато експерти пов’язали землетрус з нез’ясовним океанічним гулом, який нещодавно був чітко чути під товщею води навіть без спеціальних приладів. Навіть людям, які не мають відношення до геології, зрозуміло – там відбувається щось дивне, що лякає і масштабне. На жаль, зазначають історики-езотерики, так описується одне з бачень відомої ясновидиці з Болгарії Ванги. Вона попереджала, що страшні біди прийдуть на Землю з океану. Вона говорила, що вода видасть звуки, яких не чула людина, а потім дві стихії зійдуться на Землі – вогонь і вода.

Ранкова молитва на кожен день  – молитися вранці дуже важлива, щоб на самому початку дня заручитися підтримкою Всевишнього

Ймовірний розвиток подій, на думку експертів, тепер виглядає саме так. Землетрус торкнеться «вогняне кільце» в Тихому океані, яке призведе до активності вулканів спочатку на узбережжях обох Америк, а потім прокинуться вулкани північної Європи та східної Азії. Після чого вже ніхто не зможе заперечувати, що настає Апокаліпсис і дні людства полічені. На Землі зійдуться цунамі і лава. Вони покінчать з нашим світом.

«Апокалипсис наступает»: Землетрясение на Аляске связали с необъяснимым океаническим гулом

Згідно з останніми прогнозами уфологів, Апокаліпсис настане 16 грудня. Ця дата вважається «підходящою» для глобальної катастрофи ще й тому, що від дня зимового сонцестояння її відділяє рівно 6 днів. Така цифра людям ніколи нічого доброго не приносила, запевняють деякі історики. Тим більше, що це буде ще й початок нового етапу очищення Землі за давніми переказами. Вчені вже спростували це припущення, заспокоївши, що ніякої небезпеки Землі з космосу не загрожує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України