3 причини чому ви ще НЕ багаті

Всім хочеться бути багатими. Ну, або хоча б трохи багатшим, ніж зараз.

Всім хочеться бути багатими. Ну, або хоча б трохи багатшими, ніж зараз.

Комусь хочеться нову машину, комусь сережки з діамантами, комусь у відпустку на острови або зарплату побільше.

5% супер-багатих людей ми в розрахунок не беремо, хоча і їм може не вистачати нової вілли в колекції.

Всі ми знаємо, що бажання виконуються, а мрії збуваються. Ну або здогадуємось. І начебто намагаємося, і працюємо, і не гірше за інших, і так далі в тому ж дусі… Так в чому ж справа?

А справа в тому, що ми чогось не врахували.

І щоб зрозуміти, чому саме ви ще не багаті, Ви можете вивчити ці 3 причини, вибрати свою і цілеспрямовано змінювати її.

1 причина:

назвемо її «Сімейні обмеження»

Тут справа в тому, що практично кожен з нас виріс у родині. А в різних сім’ях різне ставлення до грошей, і до способів їх отримання. Десь про багатих кажуть:

«чесною працею стільки не заробиш, значить — вкрав», «гроші дістаються з працею» та ін.

А дитина, природно, все вбирає. Навіть, коли ця сама дитина свідомо думає, що вже у неї все буде інакше, то вона відштовхується все одно від сімейної моделі. І підсвідомо носить її з собою.

А у вас в родині говорили про гроші? Як їх витратили? Хто їх приносив і хто витрачав?

Що робити:

Згадати всі свої сімейні обмеження і виписати їх на папір. Після чого розглянути список, помітити, як вони у Вашому житті відгукуються, як на Вас впливають.

А, може, Вам подобаються, з чимось Ви згодні? Тоді усвідомте користь від них.

Якщо Вам не подобається, тоді скажіть спасибі кожному переконанню та своїй родині за те, що з благими намірами несла все це для Вас. І урочисто заявіть, що відпускаєте це, тому що Вам це більше не потрібно.

А замість відпущених на волю обмежень напишіть стільки ж за кількістю або більше дозвільних переконань, які будуть допомагати Вашому достатку. І носіть їх з собою, згадуйте про них, перечитуйте…

2 причина:

«Помилкові цілі» (орієнтація на зовнішній статус, а не на внутрішні потреби)

Це виглядає так: людина говорить (і намагається це отримати в житті):

«я хочу машину, квартиру, годинник-костюм дорожчий, на курорт крутіший»… «Тоді я начебто відбувся, я крутий».

Але не зовсім. Тому що «хвости»  всередині, а внутрішню невпевненість не можна нагодувати зовнішніми матеріальними шматками. Ця невпевненість годується емоціями, які власник отримує від статусних речей. А емоції швидко проходять. І потрібно купувати, домагатися ще і ще…

І якщо така людина набереться хоробрості подивитися всередину себе, то зможе помітити справжні потреби і бажання. Вони можуть помітно відрізнятися.

Наприклад, замість посади топ-менеджера в торговій компанії я хочу малювати. І все тут. Тому це внутрішнє вигідно не помічати (адже почати таке і смішно, і дивно, і страшно дуже). Поки не бачиш, начебто і робити нічого не треба – мчиш в одній гонці з усіма і добре. Ну не завжди добре, ну і що – вечірка, кіно, секс, випити, багато роботи зробив проект –  знову добре. Мало що там всередині… А життя проходить.

Що робити:

Дивитися, звичайно, в середину себе. Дозволити собі таку розкіш в нашому супер-динамічному світі – зупинитися і глянути всередину, прислухатися, відчути своє тіло – а куди тягне мене?.. Чого я хочу? Що мені подобається? Про що я мрію? Що продовжую забороняти собі?

Пробуйте щось робити руками, звільняючи мозок. Я не маю на увазі стійку вичавлювати, або грати у футбол, звичайно. Ну, максимум, катайтеся на велосипеді, але тільки не тренажері на годину. І слухайте, слухайте себе.

Прийде те, що було придушене, забуто. Може, в цілому Ваша робота Вам і подобається, але є ще щось важливе, що було втрачено… Тоді Ваша мета – знайте це і хоробро вбудувати в своє життя. Дозволити собі це, відчувши себе дійсно багатою людиною…

3 причина:

«Установки власні (блоки)»

Це коли у людини начебто все в порядку, а від фінанси весь час співають самі знаєте що… Всякі сумні романси, часто з останніх сил. І люди начебто працюють, намагаються, все як у всіх, але… весь час на межі виживання. Від зарплати до зарплати, знімне житло, кредити. Зовні все гаразд – одягнені, взуті, діти, сім’ї, але всередині – постійне напруження і страх.

Що робити:

Для початку уявити себе багатим. Пройтися внутрішнім поглядом по цій картинці – що зміниться. Може, стосунки з дружиною? Може, перестанеш відчувати себе героєм? За що тоді боротися і як жити? – часті чоловічі сценарії…

Після різних історичних випробувань чоловіки в нашій країні часто не знають, як жити спокійно. Як без геройства утримувати сім’ю, ростити дітей і їздити на риболовлю? – просто в задоволення?! Та що ви, ми так не можемо… Але у кожного свій вибір і своє, єдине, життя.

У жінок зустрічаються варіанти:

  • Перестану відчувати себе жертвою, нещасною – і мені всі припинять допомагати.
  • Я втрачу друзів-подруг.
  • Мене припинять любити і підтримувати.

Звучить дивно, але чесність з собою – велика річ, що відкриває двері до мрій. Варіант «жінка-жертва» зустрічається чи не частіше, ніж «жінка-чоловік». Але другий варіант гроші цілком може заробити (про здоров’я «жіночої частини» я тут промовчу), а ось жінка-жертва… Вона просто не може бути багатою і щасливою. Ну не по ролі їй це. Доведеться спочатку визнати відповідальність за своє життя, а потім із задоволенням користуватися її плодами.

Коли знайдете, що саме Вам заважає бути багатим, потрібно вирішити, чи згодні Ви з цим. Якщо ні, переформулюйте Ваші блоки так, щоб вони могли допомагати Вам. А якщо згодні, то час Вашого багатства ще не настав. Точніше, Ви ще не готові його отримати.

У підсумку, усвідомивши свої власні внутрішні блоки на багатство і достаток, кожен з нас може це змінити. Так як сподобається саме Вам.

Іноді, щоб виконати те, що я тут описала, може знадобитися від місяця до року. Але воно того варто.

Багатство і достаток – природна частина гідного життя. І кожен з нас може бути багатим і щасливим.

Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh