Життя

3 причини чому ви ще НЕ багаті

Всім хочеться бути багатими. Ну, або хоча б трохи багатшим, ніж зараз.

3 причины почему вы ещё НЕ богаты

Всім хочеться бути багатими. Ну, або хоча б трохи багатшими, ніж зараз.

Комусь хочеться нову машину, комусь сережки з діамантами, комусь у відпустку на острови або зарплату побільше.

5% супер-багатих людей ми в розрахунок не беремо, хоча і їм може не вистачати нової вілли в колекції.

Всі ми знаємо, що бажання виконуються, а мрії збуваються. Ну або здогадуємось. І начебто намагаємося, і працюємо, і не гірше за інших, і так далі в тому ж дусі… Так в чому ж справа?

А справа в тому, що ми чогось не врахували.

І щоб зрозуміти, чому саме ви ще не багаті, Ви можете вивчити ці 3 причини, вибрати свою і цілеспрямовано змінювати її.

1 причина:

назвемо її «Сімейні обмеження»

Тут справа в тому, що практично кожен з нас виріс у родині. А в різних сім’ях різне ставлення до грошей, і до способів їх отримання. Десь про багатих кажуть:

«чесною працею стільки не заробиш, значить — вкрав», «гроші дістаються з працею» та ін.

А дитина, природно, все вбирає. Навіть, коли ця сама дитина свідомо думає, що вже у неї все буде інакше, то вона відштовхується все одно від сімейної моделі. І підсвідомо носить її з собою.

А у вас в родині говорили про гроші? Як їх витратили? Хто їх приносив і хто витрачав?

Що робити:

Згадати всі свої сімейні обмеження і виписати їх на папір. Після чого розглянути список, помітити, як вони у Вашому житті відгукуються, як на Вас впливають.

А, може, Вам подобаються, з чимось Ви згодні? Тоді усвідомте користь від них.

Якщо Вам не подобається, тоді скажіть спасибі кожному переконанню та своїй родині за те, що з благими намірами несла все це для Вас. І урочисто заявіть, що відпускаєте це, тому що Вам це більше не потрібно.

А замість відпущених на волю обмежень напишіть стільки ж за кількістю або більше дозвільних переконань, які будуть допомагати Вашому достатку. І носіть їх з собою, згадуйте про них, перечитуйте…

2 причина:

«Помилкові цілі» (орієнтація на зовнішній статус, а не на внутрішні потреби)

Це виглядає так: людина говорить (і намагається це отримати в житті):

«я хочу машину, квартиру, годинник-костюм дорожчий, на курорт крутіший»… «Тоді я начебто відбувся, я крутий».

Але не зовсім. Тому що «хвости»  всередині, а внутрішню невпевненість не можна нагодувати зовнішніми матеріальними шматками. Ця невпевненість годується емоціями, які власник отримує від статусних речей. А емоції швидко проходять. І потрібно купувати, домагатися ще і ще…

І якщо така людина набереться хоробрості подивитися всередину себе, то зможе помітити справжні потреби і бажання. Вони можуть помітно відрізнятися.

Наприклад, замість посади топ-менеджера в торговій компанії я хочу малювати. І все тут. Тому це внутрішнє вигідно не помічати (адже почати таке і смішно, і дивно, і страшно дуже). Поки не бачиш, начебто і робити нічого не треба – мчиш в одній гонці з усіма і добре. Ну не завжди добре, ну і що – вечірка, кіно, секс, випити, багато роботи зробив проект –  знову добре. Мало що там всередині… А життя проходить.

Що робити:

Дивитися, звичайно, в середину себе. Дозволити собі таку розкіш в нашому супер-динамічному світі – зупинитися і глянути всередину, прислухатися, відчути своє тіло – а куди тягне мене?.. Чого я хочу? Що мені подобається? Про що я мрію? Що продовжую забороняти собі?

Пробуйте щось робити руками, звільняючи мозок. Я не маю на увазі стійку вичавлювати, або грати у футбол, звичайно. Ну, максимум, катайтеся на велосипеді, але тільки не тренажері на годину. І слухайте, слухайте себе.

Прийде те, що було придушене, забуто. Може, в цілому Ваша робота Вам і подобається, але є ще щось важливе, що було втрачено… Тоді Ваша мета – знайте це і хоробро вбудувати в своє життя. Дозволити собі це, відчувши себе дійсно багатою людиною…

3 причина:

«Установки власні (блоки)»

Це коли у людини начебто все в порядку, а від фінанси весь час співають самі знаєте що… Всякі сумні романси, часто з останніх сил. І люди начебто працюють, намагаються, все як у всіх, але… весь час на межі виживання. Від зарплати до зарплати, знімне житло, кредити. Зовні все гаразд – одягнені, взуті, діти, сім’ї, але всередині – постійне напруження і страх.

Що робити:

Для початку уявити себе багатим. Пройтися внутрішнім поглядом по цій картинці – що зміниться. Може, стосунки з дружиною? Може, перестанеш відчувати себе героєм? За що тоді боротися і як жити? – часті чоловічі сценарії…

Після різних історичних випробувань чоловіки в нашій країні часто не знають, як жити спокійно. Як без геройства утримувати сім’ю, ростити дітей і їздити на риболовлю? – просто в задоволення?! Та що ви, ми так не можемо… Але у кожного свій вибір і своє, єдине, життя.

У жінок зустрічаються варіанти:

  • Перестану відчувати себе жертвою, нещасною – і мені всі припинять допомагати.
  • Я втрачу друзів-подруг.
  • Мене припинять любити і підтримувати.

Звучить дивно, але чесність з собою – велика річ, що відкриває двері до мрій. Варіант «жінка-жертва» зустрічається чи не частіше, ніж «жінка-чоловік». Але другий варіант гроші цілком може заробити (про здоров’я «жіночої частини» я тут промовчу), а ось жінка-жертва… Вона просто не може бути багатою і щасливою. Ну не по ролі їй це. Доведеться спочатку визнати відповідальність за своє життя, а потім із задоволенням користуватися її плодами.

Коли знайдете, що саме Вам заважає бути багатим, потрібно вирішити, чи згодні Ви з цим. Якщо ні, переформулюйте Ваші блоки так, щоб вони могли допомагати Вам. А якщо згодні, то час Вашого багатства ще не настав. Точніше, Ви ще не готові його отримати.

У підсумку, усвідомивши свої власні внутрішні блоки на багатство і достаток, кожен з нас може це змінити. Так як сподобається саме Вам.

Іноді, щоб виконати те, що я тут описала, може знадобитися від місяця до року. Але воно того варто.

Багатство і достаток – природна частина гідного життя. І кожен з нас може бути багатим і щасливим.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України