Життя

10 чоловіків чесно зізналися, чому вони розлюбили

Чоловіки розповіли справжні причини згасання почуттів.

10 мужчин честно признались, почему они разлюбили

  • «Одного разу до мене дійшло, що найбільш ненависна частина мого дня — це коли я приходжу додому. Я ненавидів, коли під’їжджав до будинку, коли бачив її машину і знав, що вона вже там. Я просто хотів побути один, щоб мене ніхто не чіпав. Мені більше не подобалося ділити своє життя з нею».
  • «Я зрозумів, що ми більше не були однією командою. Раніше ми підтримували один одного в різних ситуаціях. А потім я почав відчувати, що я немов змагаюся з нею чи проти неї. Я намагався робити щось хороше, щоб довести їй, що вона помилялася щодо мене. Я зрозумів, що вона вже давно не на моїй стороні, і що ми стали погано впливати один на одного».
  • «Я зрозумів, що ніколи не хотів на ній одружитися. Ми були разом 3 роки, і я подумував зробити їй пропозицію протягом цілого року, але я знав, що не наважуся. Зрештою я зрозумів, що я відкладаю це, тому що глибоко всередині знаю, що не бачу себе з нею».
  • «Вона мені зрадила».
  • «Я подивився на свій Google-календар: була п’ятниця, і я зрозумів, що ми серйозно сварилися кожен день цього тижня, і що я не хочу вихідних, тому що мені доведеться провести їх з нею без можливості втекти. Це був тривожний дзвінок».
  • «Ми сиділи і розмовляли з колегами по роботі про те, що б кожен зробив, якби у нього було багато грошей. Один хлопець сказав, що він кинув роботу, купив яхту і подорожував би на ній по світу разом зі своєю дівчиною. А я зрозумів, що я б краще кинув дівчину і подорожував би сам».
  • «Коли я познайомився зі своєю дівчиною, вона була дуже зайнята своїм навчанням і кар’єрою. Незважаючи на це, ми дуже зблизилися, і я дав їй можливість досягти своїх цілей. Вона була дуже дратівливою, але я думав, що це через напружений графік і тимчасово. Але це тривало і тривало, і я зрозумів, що у неї ніколи не знайдеться часу для мене».
  • «Вона знайшла нових друзів і почала читати нову літературу, яка кардинально змінила її погляди і цінності. І вона намагалася всім нав’язувати  їх, так що мої друзі відмовлялися зустрічатися, коли вона була поруч. Це був великий стрес, і зовсім вже не та атмосфера, в якій я закохався в неї».
  • «Вона почала все критикувати. Тому я навіть перестав з нею що-небудь ділитися, щоб не чути її про це. Коли я отримав підвищення на роботі, я зрозумів, що мені нема кому розповісти про це і не з ким відзначити, тому що моя дружина обов’язково знайде, до чого причепитися. І тоді я зрозумів, що з таким же успіхом можу бути один».
  • «Я зрозумів, що її день народження для нас справжня подія, але останні два роки вона ні крапельки не постаралася для мого дня народження. Ми ходили в ресторан, і я платив. Я тоді не відразу її розлюбив, але почав планувати розлучення. Це був симптом того, що ми на дні наших відносин».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України