10 чоловіків чесно зізналися, чому вони розлюбили

Чоловіки розповіли справжні причини згасання почуттів.

  • «Одного разу до мене дійшло, що найбільш ненависна частина мого дня — це коли я приходжу додому. Я ненавидів, коли під’їжджав до будинку, коли бачив її машину і знав, що вона вже там. Я просто хотів побути один, щоб мене ніхто не чіпав. Мені більше не подобалося ділити своє життя з нею».
  • «Я зрозумів, що ми більше не були однією командою. Раніше ми підтримували один одного в різних ситуаціях. А потім я почав відчувати, що я немов змагаюся з нею чи проти неї. Я намагався робити щось хороше, щоб довести їй, що вона помилялася щодо мене. Я зрозумів, що вона вже давно не на моїй стороні, і що ми стали погано впливати один на одного».
  • «Я зрозумів, що ніколи не хотів на ній одружитися. Ми були разом 3 роки, і я подумував зробити їй пропозицію протягом цілого року, але я знав, що не наважуся. Зрештою я зрозумів, що я відкладаю це, тому що глибоко всередині знаю, що не бачу себе з нею».
  • «Вона мені зрадила».
  • «Я подивився на свій Google-календар: була п’ятниця, і я зрозумів, що ми серйозно сварилися кожен день цього тижня, і що я не хочу вихідних, тому що мені доведеться провести їх з нею без можливості втекти. Це був тривожний дзвінок».
  • «Ми сиділи і розмовляли з колегами по роботі про те, що б кожен зробив, якби у нього було багато грошей. Один хлопець сказав, що він кинув роботу, купив яхту і подорожував би на ній по світу разом зі своєю дівчиною. А я зрозумів, що я б краще кинув дівчину і подорожував би сам».
  • «Коли я познайомився зі своєю дівчиною, вона була дуже зайнята своїм навчанням і кар’єрою. Незважаючи на це, ми дуже зблизилися, і я дав їй можливість досягти своїх цілей. Вона була дуже дратівливою, але я думав, що це через напружений графік і тимчасово. Але це тривало і тривало, і я зрозумів, що у неї ніколи не знайдеться часу для мене».
  • «Вона знайшла нових друзів і почала читати нову літературу, яка кардинально змінила її погляди і цінності. І вона намагалася всім нав’язувати  їх, так що мої друзі відмовлялися зустрічатися, коли вона була поруч. Це був великий стрес, і зовсім вже не та атмосфера, в якій я закохався в неї».
  • «Вона почала все критикувати. Тому я навіть перестав з нею що-небудь ділитися, щоб не чути її про це. Коли я отримав підвищення на роботі, я зрозумів, що мені нема кому розповісти про це і не з ким відзначити, тому що моя дружина обов’язково знайде, до чого причепитися. І тоді я зрозумів, що з таким же успіхом можу бути один».
  • «Я зрозумів, що її день народження для нас справжня подія, але останні два роки вона ні крапельки не постаралася для мого дня народження. Ми ходили в ресторан, і я платив. Я тоді не відразу її розлюбив, але почав планувати розлучення. Це був симптом того, що ми на дні наших відносин».

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh