Подорожі

13 наших помилок в готелях, через які ми ризикуємо втратити здоров’я і нерви

У 2019 році важко знайте людину, яка ніколи не зупинялася в готелі: кількість іноземних туристів в минулому році досягла 1,4 млрд. Незважаючи на це, в готелі ми з разу в раз ведемо себе неправильно. Причому часто навіть не підозрюємо про це.

Ми вирішили розставити крапки над «i», тому склав список того, що доводити готельєрів до сказу і псує наш відпочинок.

1. Приймаючи душ, залишати двері ванної кімнати відкритими

Зупиняючись в одномісному номері, ми часто не закриваємо двері ванної кімнати, вирушаючи в душову кабіну. А дарма: душ у готелях генерує рясний пар, а пожежна сигналізація в кімнатах має високу чутливість. Душ — одна з причин помилкового спрацьовування датчика диму в готелях, тому наступного разу потрудіться закрити двері, коли захочете прийняти ванну або душ.

2. Спати на декоративних подушках

Ці симпатичні подушечки, красиво укладене на дивані або ліжку, часто не мають знімною наволочки, яку можна було б випрати. Тому їх не дезінфікують, а міняють на нові, як тільки вони починають пахнути або втрачати товарний вигляд. Щоб убезпечити себе від чужих бактерій, не використовуйте такі подушки для сну та відпочинку.

3. Заглядати в міні-бар

Навіть якщо ви нічого не планували брати з міні-бару, то напевно туди заглядали з дозвільного інтересу. Цікавість може коштувати грошей: у багатьох з них є сенсори, які спрацьовують, коли дверцята відкривається. Тому при виселенні адміністратор може надати вам рахунок, хоча ви не торкалися до пляшках і продуктів.

 

4. Зберігати предмети особистої гігієни на поличці у ванній кімнаті

Розташувати косметику, туалетно-косметичні та гігієнічні засоби на поличці у ванній кімнаті номера дуже зручно — не доведеться щоразу ритися у валізі. Але так ви піддаєте себе максимального ризику зіткнутися з хвороботворними бактеріями. За даними дослідження, туалетний столик — найбрудніша частина в готельному номері.

5. Відправляти важливу інформацію через Wi-Fi готелю

Безкоштовний Wi-Fi в готелі інший раз може обійтися постояльцеві занадто дорого. Зазвичай в готелях використовують прості, недорогі адаптери. У них немає складних систем безпеки та шифрування, значити, зловмисник при наявності певного програмного забезпечення зможе отримати доступ до всієї інформації, яку відправляють гості, підключившись до бездротової мережі. Щоб не допустити цього, скористайтесь мобільним інтернетом — це трохи більш затратно, зате безпечно.

6. Користуватися одноразовими зубними щітками

Виявити набір з гігієнічними приладдям в номері приємно навіть тоді, коли у вашій валізі лежати власні. На шкода, одноразові зубні щітки можуть завдати шкоди яснах і зубах — вони дешеві і випускаються у великій кількості, тому виробник не особливо замислюється про жорсткості, формою та інших критеріях.

Звичайно, якщо ви один раз почистіть такий зуби, нічого не трапиться. Тим, хто часто подорожує, краще возити свою щітку або купити її в найближчому магазині.

7. Класти валізи на ліжко

Шукати необхідні речі простіше, коли багаж лежить на рівні рук, а ви сидите поруч з валізою. Але дорожні сумки (як і будь-які інші) стояти на підлозі, асфальті, їдуть на конвеєрній стрічці в аеропорту — на них накопичилося безліч мікробів. Не кладіть багаж туди, де ви будете спати. Менш вірогідний сценарій: якщо в готелі по нещасливій випадковості будуть клопи, вони можуть потрапити у валізу і виїхати до вас додому.

8. Витирати свіжопофарбоване волосся готельними рушниками

Якщо ви недавно пофарбували волосся або вирішили це зробити прямо в готелі, скористайтеся особистими рушниками. Справа у тому, що фарба для волосся руйнує структуру тканини, і ці рушники не можна буде використовувати повторно. У деяких випадках вам навіть можуть виписати штраф за зіпсоване майно.

9. Вішати табличку «Не турбувати» і обурюватися, що не прибрана кімната

Гості готелю нерідко вішають знак «Не турбувати», коли йдуть на прогулянку або у справах. Повертаючись в номер, вони дивуються, що його ще не прибрали, і починають пред’явлення являти претензії до персоналу. Покоївки не будуть робити прибирання в такому номері, якщо тільки постоялець не виїжджає в цей день. Хочете, щоб у кімнаті було чисто? Зніміть табличку або ввічливо повідомте адміністратора про своє бажання.

10. Не залишати ключі на ресепшн, коли йдете з готелю

У багатьох готелях просять залишати ключі, коли ви кудись йдете. Це робиться, щоб напевно знати, що в номері можна зробити прибирання, адже гість точно відсутня (а не спить або приймає душ). По-друге, у вас не буде шансів втратити ключ.

11. Забирати з готелю милі «сувеніри»

Більш ніж у 70 % готелів пропадали рушники, 60 та 50 % відповідно — халати і вішалки. З 4 % постояльці готелів примудрилися забрати матраси. Це спричинить не тільки незручність, але і штраф: деякі готелі перевіряють номер при здачі або встановлюють камери спостереження.

12. Не уточнювати, що зупиняєтеся з твариною

Деякі господарі сподіваються на авось і пробують заселитися з твариною в готель, який для цього не призначений. Це погана ідея — в першу чергу для вихованця: він буде відчувати дискомфорт в процесі ховання , а персонал з високою ймовірністю виявити перебування пухнастого мешканця. Набагато практичніше розміститися в готелі pet-friendly, яких зараз стає все більше.

13. Вдягати одноразові тапочки

Їх можна надягати, тільки якщо готельна взуття була упакована в одноразовий герметичний пакет. Найчастіше ви знайдете саме такі капці. Але якщо побачите акуратно стояти тапочки без упаковки, не використовуйте їх — швидше за все, їх не поміняли після попереднього гостя.

Які з цих помилок робили ви? А може, у вас є досвід роботи в готелі і ви можете продовжити наш список?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України