Подорожі

Лайфхак: чому під час авіаперельоту слід обирати певний колір одягу

Якщо ви хочете насолодитися особливо ввічливим обслуговуванням на борту, вам слід вибрати певний колір одягу.

Хтось віддає перевагу барвистому гардеробу, а хтось воліє одягатися в класичних тонах. Коли справа доходить до авіаперельотів, то всі зазвичай вибирають зручний одяг – конкретний колір часто не є пріоритетом. Проте, носіння певного кольору може принести користь у різних ситуаціях, зокрема й у подорожі!

Червоний – колір, що привертає увагу. Ось чому ви часто бачите їх під час авіаперельотів: попереджувальні знаки та вогні часто мають червоний колір, щоб їх було добре видно. А коли до кімнати (чи салону літака) входить людина в червоному одязі, вона, звісно, привертає увагу.

“Ефект червоного одягу” означає, що люди в червоному одязі не тільки привертають увагу, а й краще сприймаються своїми колегами, і, отже, до них краще ставляться. Кажуть також, що цей ефект впливає на ситуації в літаку.

Блогерка-мандрівниця Стефані Лі випробувала цей метод і на власному досвіді стверджує, що він справді працює.

Мандрівниця каже, що вже побувала в понад 50 країнах на шести різних континентах. Як вона повідомляє у своєму блозі “Airplane Tips”, вона помітила: “Співробітники авіакомпанії вважають пасажирів у червоному, більш важливими”. Хоча це може бути неусвідомлено, Лі каже, що люди, які носять червоне, отримують “першокласне” обслуговування. “Найголовніше – носити зручний одяг під час подорожі”, – каже Лі. Але якщо цей одяг червоний, то ще краще.

У 2008 році дослідження Рочестерського університету в Нью-Йорку дійшло висновку, що чоловіків також більше приваблюють жінки, які носять червоне. “Аналіз виявив значний вплив кольору”, – можна прочитати в статті, опублікованій у “Journal of Personality and Social Psychology”. Під час різних тестів учасники дослідження виявили, що люди, одягнені в червоне, більш привабливі. Тож, якщо ви шукаєте гарне обслуговування не тільки в літаку, а й на побаченні, червоний – найкращий вибір.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України