Подорожі

Компанія Michelin вперше випустила путівник по залізничних маршрутах Франції

Путівник “Канікули на поїзді”, створений спільно з SNCF, включає в себе 40 маршрутів з великих міст, включаючи Париж, Ніццу і Бордо.

Французька корпорація Michelin випустила новий гід для мандрівників, який вперше в історії компанії охоплює не автомобільні, а залізничні маршрути на території Франції.

Про це пише РЖД Партнер.

Книга надійшла в продаж у четвер, 21 жовтня.

Гід Vacances en train ( “Канікули на поїзді”), створений спільно з Національним суспільством залізниць (SNCF) Франції, включає в себе 40 маршрутів з великих міст, включаючи Париж, Ніццу і Бордо.

Автори підкреслюють, що для подорожей автомобіль не буде потрібно, як і квитки на швидкісні поїзди TGV – тільки приміські електрички TER.

Крім пам’яток, він включає в себе також добірки ресторанів і місць для ночівлі, а також коментарі працівників залізниць, які працюють на цих маршрутах. Є і рекомендації щодо найбільш вдалих майданчиків для пікніка на природі.

“Ми створили цю книгу для того, щоб люди могли легко спланувати поїздку відповідно до своїх уподобань і доступним часом”, – заявив головний редактор туристичних гідів компанії Філіп Орен.

За його словами, даний довідник допоможе підвищити популярність регіональних пам’яток, а також буде сприяти розвитку “повільного туризму” і скорочення вуглецевого сліду під час поїздок.

Читачам також пропонують подорожувати пішки або організувати велосипедні прогулянки в околицях залізничних станцій.

Michelin впервые в своей истории выпустил гид по железнодорожным маршрутам Франции

Довідково

Компанія Michelin була заснована в 1889 році і є світовим лідером з виробництва шин. У 1900 році вона випустила перший довідник для автомобілістів із зазначенням заправок, закусочних і готелів. Пізніше компанія розділила свої путівники на “червоні” і “зелені” гіди – перші були присвячені ресторанам з авторською кухнею, а другі – безпосередньо туристичними маршрутами. Зараз компанія випускає широкий спектр путівників, причому як по регіонах Франції, так і по інших країнах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України