Бжезинський: для Росії Україна – найбільший “трофей”

Колишній радник Президента США Джиммі Картера з питань національної безпеки, професор міжнародних відносин в Університеті Джона Гопкінса і радник Вашингтонського Центру стратегічних і міжнародних досліджень Збігнєв Бжезинський вважає, що сутність Митного союзу – підпорядкувати незалежні сьогодні пострадянські країни.

“Цілком очевидно, що його сутність полягає в спробі підпорядкувати одну за одною незалежні сьогодні пострадянські країни. Україна в цьому контексті є найбільшим” трофеєм “, і думаю, що росіяни сповнені рішучості підпорядкувати її”, – сказав Бжезінський.

Він зазначив, що питання в тому, чи готові українці відстояти свою незалежність: “Самі українці повинні визначити те, чи бути їм знову провінцією у складі великої Росії”.


За його словами, “мудрі люди в США” “усвідомлюють, що сьогоднішнє зближення України з Європою створює умови, які сприятимуть і зближенню Росії з Європою”.

“Тому це в інтересах передусім самої України, а також Росії, та Європи в цілому, щоб цей процес приєднання України до Європи не саботувався, щоб не переривався і не перетворювався на спроби підпорядкувати Україну імперській Росії”, – зазначив Бжезинський.

Експерт упевнений: “Україна і Росія філософськи та культурно є частиною Європи. Україна тісніше співпрацює з Європою, маючи від цього вигоду, але опосередковано вигоду від цього має і Росія. Зрештою, це набагато перспективніше майбутнє для Росії, ніж варіант, коли Росія є ізольованою і намагається підкупом домогтися інтеграції України до своєї нової імперії, одночасно будучи затиснутою між об’єднаною Європою та Китаєм, який нарощує міць”.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Вираз обличчя Путіна, коли Трамп сказав “ні”. ФОТО

Відповідаючи на питання іноземних журналістів (своїм б він питати про це заборонив), Путін змушений насилу ...