Політика

У Києві відбулася зустріч парламентарів-свободівців із послами ЄС

16 вересня 2013 року в готелі “Опера” в Києві відбулася зустріч представників Всеукраїнського об’єднання “Свобода” з послами Европейського Союзу в Україні.

Олег Тягнибок та Ян Томбінський

Учасники заходу обговорили цілі та діяльність націоналістичного об’єднання. Також окремо було обговорено тему “Свобода” за европейський вибір України”.

У заході взяли участь дипломатичні представники країн-членів Европейського Союзу, яких цікавить як загальна інформація про діяльність ВО “Свобода”, так і позиція фракції націоналістів в українському паралменті щодо підписання в листопаді 2013 року у Вільнюсі Угоди про асоціяцію України з Европейським Союзом.

Відкрив зустріч Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, очільник парламентської фракції націоналістів Олег Тягнибок. Лідер українських націоналістів ознайомив дипломатів із історією та діяльністю ВО “Свобода” в контексті державної та міжнародної політики. Свободівець, зокрема, проінформував про роботу націоналістів як в українському парламенті, так і в Україні загалом як єдиної політичної сили, що ідеологічно захищає українську націю.

Очільник ВО “Свобода” також приділив особливу увагу питанню позиції українських націоналістів щодо геополітичної стратегії розвитку української держави: “Ми усвідомлюємо, що живемо в період вирішення майбутньої долі України. Сьогодні важливим є ухвалення рішення про геополітичний шлях розвитку української держави, зокрема щодо асоціяції з Европейським Союзом. Ми зацікавленні, щоби рішення про підписання Угоди між Україною та ЕС було позитивним. Адже саме тоді в Україні запанують принципи народовладдя і буде створено умови для захисту українських цінностей у нашій державі”.

“Підписання Угоди про асоціяцію з ЕС – це перший серйозний крок, який сприятиме Україні вийти з зони впливу Кремля. Хочу зауважити, що політична ситуація в Україні значно різниться від тої, яка існує в більшості европейських країн. Справа в тім, що, попри здобуття незалежности, українці досі перебувають під значним впливом Росії, яка хоче повернути Україну до складу колишньої Російської імперії. Зближення України з Европою розпочне процес морального знищення залежности України від політики Кремля”, – наголосив Олег Тягнибок.

Також лідер ВО “Свобода” повідомив учасникам зустрічі про відкриття представництва партії в Брюсселі, метою якого є донесення правдивої інформації про діяльність свободівців до европейської та світової спільноти.

Перед присутніми дипломатами виступили депутати-свободівці, які розповіли гостям про різноманітні аспекти діяльности націоналістів в українському парламенті, про причини, що спонукають свободівців відстоювати засади функціювання в державі української мови, про потребу збереження національних традицій і національної історичної пам’яти. Націоналісти також ознайомили присутніх із засадами партійної програми, зокрема її економічною складовою.

Перед аудиторію виступив посол Европейського Союзу в Україні Ян Томбінський. У своєму слові дипломат зауважив, що Угода про асоціяцію дає можливість змінити українську політику таким чином, щоби дивитися не в минуле, а навпаки – в майбутнє. Коли минуле, швидше за все, ділить Україну, стратегія розвитку країни, спрямована на майбутнє, може допомогти українцям об?єднатися навколо спільної мети.

Дипломат зауважив, що Україні необхідно шукати інструмент, який допоможе зміцненню держави та сформує зовнішньополітичний вектор країни, який відповідатиме бажанням сучасного покоління. “Потрібно дивитися не в минуле, а в майбутнє. Мета нашої зустрічі – створити діалог без табу, без упереджень та з відчуттям спільного майбутнього”, – підсумував представник Европейського Союзу.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.