Політика

Лукашенко закликав білоруських спортсменів “набити пику” суперникам на Олімпіаді

Ніким не визнаний «президент» Олександр Лукашенко видав цілу серію пропагандистських сентенцій щодо участі білоруських спортсменів в Олімпіаді-2024 у Парижі.

Співучасник злочинів Путіна прямо закликав білоруських спортсменів «набивати морди» суперникам, передає Белта.

Річ у тім, що білорусам дозволили виступити в Парижі в нейтральному статусі: без національної символіки і будь-яких схожих символів. І то тільки в тому разі, якщо спортсмени пройдуть ретельну перевірку комісії на свою непричетність до армії і запевнять, що не підтримують військову агресію РФ проти України.

«Це справа спортсмена. Якщо він вирішить брати участь в Олімпіаді, він ще злішим буде. Ви ж розумієте, настрій і агресивність у спорті важливе має значення. Але якщо вже ти відібрався і їдеш туди в нейтральному статусі, набий їм морду, покажи їм, що ти справжній білорус. Ми все одно розумітимемо, що ти білорус, і коли ти вийдеш переможцем – це для нас хороша тема, щоб ми їм ще й політично морду набили”, – без тіні сумніву видав в ефір Лукашенко.

Нагадаємо, 35 країн проголосувала проти участі росіян в Олімпіаді.

Однак Томас Бах заявив, що не боїться бойкоту Олімпійських ігор-2024 з боку України. Він знову виступив за допуск до змагань у Парижі спортсменів із Росії та Білорусії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України