Авторські статті

Звіт із сьогоднішнього походу в урядовий квартал

Як повідомляє “5” канал – було 20 тис. людей, пробували потрапити в урядовий квартал, але все заблоковане вантажівками і гарматним м’ясом, яке носить горде звання ВВ. Як бачите, порожній Майдан і потужна колона людей, якій кінця взагалі не видно було.

6 лютого 2014 року близько 20 тисяч протестувальників з Майдану вирушили до Верховної Ради України, аби провести попереджувальний пікет парламенту. 

Це була мирна акція протесту, яка мала продемонструвати депутатам від Партії регіонів, що людям уривається терпець і що до думки громади потрібно дослухатися. “Коли ми увійшли в Маріїнський парк, у який влада позвозила “тітушків”, внутрішні війська та спецпідрозділ “Беркут”, ми бачили перелякані обличчя правоохоронців, які стояли на всіх входах до Верховної Ради. Ми розуміємо, що, з одного боку, вони бояться громадян, але з иншого, людей не боїться Янукович, який у комфортних умовах сидить у Межигір’ї, надів рожеві окуляри і кожний крок узгоджує з Кремлем. Якщо так буде і надалі, то вже зовсім близько той час, коли всі українці згуртуються і викинуть Януковича геть!

Підкреслимо, що вимоги громадян, які прийшли до парламенту, залишаються тими самими: зміна Конституції України, покарання винних у побитті та вбивствах людей і дострокові президентські і парламентські вибори.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України