Авторські статті

Опозиціонери закликають депутатів від Партії регіонів та позафракційних не боятися, не зволікати та підтримати рішення про повернення до Конституції 2004 року

УДАР закликає  народних депутатів  Партії регіонів та позафракційних народних депутатів невідкладно  ухвалити рішення щодо повернення до Конституції 2004 року. Саме це дозволить позбавити президента Янукович диктаторських повноважень,  зробити фракції та народних депутатів справжніми суб’єктами ухвалення рішень та сформувати уряд, який почне втілювати реформи, а не чинитиме репресії проти громадян, – заявляють в партії «УДАР».

В «УДАРі» переконані, що саме це стане одним з кроків виходу з політичної кризи в Україні.  В партії зазначають, що зволікання з ухваленням конкретних рішень призводить до загострення ситуації. «Підтвердженням цього, є силові провокації щодо Майдану  – сьогоднішній вибух, який стався в Будинку профспілок та низка інших речей, які провокують загострення ситуації», – йдеться в заяві партії.

Крім того, наголосили в «УДАРі», європейські інституції вже заявили про свою готовність надати Україні фінансову допомогу для виходу з кризи та проведення реформ. Якщо ж не буде вжито конкретних заходів, підкреслюють в партії, це призведе до ескалації конфлікту, відповідальність за яку нестиме виключно президент Янукович.

«Тому кожен народний депутат має ухвалити для себе особисте рішення: чи він з народом та за вихід з кризи, чи з президентом і готовий  розділити з Януковичем відповідальність за все, що відбувається в країні», – йдеться в заяві партії «УДАР».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України