Авторські статті

Через бездіяльність міліції Молодіжне крило УДАРу розпочало власне розслідування злочину проти севастопольського активіста

Через бездіяльність севастопольської міліції Молодіжне крило «УДАРу» розпочало власне розслідування злочину проти керівника Гагарінського відділення «УДАРу» у Севастополі Івана Кліпи, якому невідомі спалили автомобіль.

«Нашому колезі неодноразово погрожували, у тому числі не тільки анонімно, а напряму, відкрито при свідках, зокрема, під час церемонії розпису Кліпи із своєю нареченою у міському РАГСі», – зазначив координатор Молодіжного крила партії «УДАР» Дмитро Білоцерковець.

«Ударівець» наголосив, що має  перевірену інформацію про небажання севастопольської міліції вести реальне розслідування злочину. «Спалена автівка – робота «тітушок», які виконували замовний злочин.  Але севастопольське управління МВС, за нашими даними, планує провести розслідування саме за формальною процедурою, тобто на папері, де для архіву буде зафіксований черговий «глухар», – відзначив Білоцерковець.

Координатор молодіжки «УДАРу» також повідомив, що має зафільмовані під час погроз біля РАГСу обличчя «тітушок». «Невдовзі ми встановимо їхні особи та, відповідно, вимагатимемо адекватної оцінки їх протиправних дій», – додав Білоцерковець.

«Закликаємо правоохоронні органи покласти край політичній репресіям у Севастополі. Також ми закликаємо місцеву міліцію долучиться до реальних дій з пошуку та притягнення до відповідальності злочинців, що вже з грудня відкрито орудують у Севастополі», – наголосив Дмитро Білоцерковець.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України