Авторські статті

Звернення Правого сектору до росіян та російськомовних громадян України

Спираючись на численні абсурдні міфи, антинародний режим спрямовує чималі зусилля на те, щоб очорнити “Правий сектор” та революційний рух загалом. Бійцям “Правого сектору” хочуть нав’язати образ “екстремістів”, “терористів”, “фашистів”, “русофобів”. Майстри “шептаної пропаганди” навіть починають поширювати чутки про те, що після перемоги Національної революції усі росіяни будуть депортовані з України. Мета такої інформаційної війни зрозуміла і пояснень не потребує.

У зв’язку з цим ми офіційно звертаємось до росіян, російськомовних українців та представників різних національних меншин із наступними запевненнями:

Український революційний націоналізм не є ідеологією ненависті до російського народу. Нашим ворогом є не російський народ, а імперіалістична Москва.

Наше ставлення до росіян так само, як і до інших представників національних меншин цілком вписується в методологію, запропоновану Степаном Бандерою: побратимське до тих, хто разом із нами бореться за державність української нації; толерантне до тих, хто визнає наше право бути господарями власної долі на своїй землі; вороже до тих, хто це право заперечує.

Ми вважаємо, що дерусифікація України — цілком справедливе і необхідне явище. Поняття дерусифікації означає, що етнічні українці повернуться до власної мови, історії, ідентичності. При цьому ми розуміємо, що процес дерусифікації не може бути форсованим. Водночас ми відстоюємо право усіх національних меншин (в т.ч. й росіян) на плекання власної ідентичності та культури. Ми не сплутуємо це право із діяльністю іноземних шовіністичних, імперських центрів, діяльність яких має бути припиненою.

Виразним підтвердженням щирості наших слів є те, що у загонах “Правого сектору” зараз пліч-о-пліч ведуть боротьбі і ті, хто говорить українською, і ті, хто говорить російською, ті, хто говорить білоруською, і українці, і окремі неукраїнці. В тому числі в лавах “Правого сектору” пройшов бойовий вишкіл не один російський патріот, котрий приїхав з Росії, щоб підтримати нашу боротьбу і перенести її вогнище на терени власної вітчизни.

Закликаємо усіх громадян України незалежно від національності та мови спілкування долучатися до революційної боротьби. Разом — усунемо злочинний режим, котрий експлуатує і нищить українське суспільство, не дивлячись на національність того чи іншого громадянина.

Політрада “Правого сектору”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. Правильне звернення.
  Міфи треба розвіювати.
  Тим більше, стільки московської брехні і бруду ллється в Україну через тролів “фофудді”

 2. Не забываем опыт Приднестровья, там тоже сначала захваты МВД произошли, а потом сформировались вооруженные отряды националистов для наведения “конституционного порядка”. Не щадили никого, разбомбили город Бендеры из пушек, пока сами военные РФ не смешали их дерьмом!
  На Украине пока все идет по сценарию.

 3. Наше ставлення до росіян так само, як і до інших представників національних меншин цілком вписується в методологію, запропоновану Степаном Бандерою:…”
  Это честно написано!

  1. Вот из-за таких, которые ставят точки в середине предложения, вырывая слова из контекста и искажая суть изречения, и появляются на свет страшилки про ужасных бандеровцев.

 4. Обращение нужно !!!!! Людей запугали мифом об угрозе какой-то. Если сможете распространите в печати в Крыму и особенно Севастополь. Ведь там посредством агитации , зазомбировали мозги, что их завоевывают.
  Слава Украине !!!!!

 5. Не могу понять, зачем так заумно писать… Напишите статью таким образом, что бы было понятно большенству Украинского народа, потому как, считаю (и в этом уверен), что многие люди не имеют Юридического, вышшего образования и т.д…. Для меня лично суть понятна, но возьмите обясните суть данного обращения простым работягам!!! Когда они вчитываются в фразы “методологію, дерусифікація, шовіністичних и т.д… И потом мы будем говорить почему нас не понимают. правельно???!!!

  1. Ну не надо считать людей такой уж необразованной толпой…И в России и у нас достаточно людей,для которых выше написанное не является “ЗАУМЬЮ” И поверьте все и все понимают ПРАВ_(е)_Ильно!!!

  2. Надо человеку взывающему еще и быть грамотным: не большенству, а большинству, не правельно, а правильно. Эта неграмотность очень о многом свидетельствует. Простите, если обидела. А так лучше бы промолчать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.