Як я буду знати, що революція перемогла?

Це коли:
1. Покарані винні, в тому числі всі посадовці, які підтримували незаконний та антигуманний уряд (в т.ч. всі хто голосував за драконівські закони у ВР, всі хто прагнув антиконституційного силового розгону, в т.ч. КПУ, Український вибір ті інші). 

2. Заборона діяльності КПУ і ПР, всіх фашистських та антинаціональних організацій (в т.ч. Оплот).

3. Реабілітація та присудження відзнак заслуг Майданівцям та політв’язням. 

4. Урядові посади мають займати майданівці та ті, хто підтримує національно-визвольний рух і не мають право займати ті, хто весь цей час стояв осторонь і чекав з якого боку буде вітер і тим більше ті, хто чинив опір народу України.

5. Військово-морська база Росії у Криму має припинити своє існування (гадаю, вже є досить вагомих доказів, щоб вирішити це питання політично зараз, а не чекати 2025 року, адже Росія також буде готуватись до 2025 р.). Народ України завжди був проти бази у Севастополі, і є незаперечні докази негативного впливу складових російської бази на здоров’я людей (відходи пального з атомоходів, віруси моряків).

6. Деякі підприємства, що видобувають природні ресурси мають бути націоналізовані (тому що природні багатства є власність народу). Також енергоносії, транспортна система, зернові запаси – не мають належати іноземним компаніям.

7. Кримінально-алігархічні структури мають бути зруйновані, в т.ч. всі рейдери, працівники СБУ та МВС, що мають відношення до цього. В тому числі громадяни Россії, які незаконно отримували псевдо-громадянство України та чинили беззаконня (притому йшли в СБУ, МВС, священики МП).

8. Мають бути мирно врегульовані всі релігійні питання, а так звана «банда в рясах», яка провокувала релігійний конфлікт (завербовані КГБ люди в МП, які діють нібито від лиця церкви) мають бути заарештовані.

9. Органи Народної довіри мають вирішувати всі питання людей, які зіткнулися з беззаконням ефективно, без бюрократичної тяганини. І забезпечити дію законів для всіх громадян однаково, а не вибірково.

Це не складні вимоги, ми не потребуємо, якихось астрономічних зарплат, не вимагаємо відібрати все у багатих, та роздати бідним, це вимоги, виконання яких дасть змогу людині відчути себе вільною, як в соціальному, так і в економічному просторі. А поки цього не відбулося, я тримаю біля вхідних дверей купку скляних пляшок, я засипаю свинець та запижовую самопал, я перемотую дріб навколо 30 гр. спресованого ГМТД та вставляю бікфордів шнур, я викреслюю зі свого словникового запасу слово «компроміс» і слово «толерантність».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh