Авторські статті

Як я буду знати, що революція перемогла?

Це коли:
1. Покарані винні, в тому числі всі посадовці, які підтримували незаконний та антигуманний уряд (в т.ч. всі хто голосував за драконівські закони у ВР, всі хто прагнув антиконституційного силового розгону, в т.ч. КПУ, Український вибір ті інші). 

2. Заборона діяльності КПУ і ПР, всіх фашистських та антинаціональних організацій (в т.ч. Оплот).

3. Реабілітація та присудження відзнак заслуг Майданівцям та політв’язням. 

4. Урядові посади мають займати майданівці та ті, хто підтримує національно-визвольний рух і не мають право займати ті, хто весь цей час стояв осторонь і чекав з якого боку буде вітер і тим більше ті, хто чинив опір народу України.

5. Військово-морська база Росії у Криму має припинити своє існування (гадаю, вже є досить вагомих доказів, щоб вирішити це питання політично зараз, а не чекати 2025 року, адже Росія також буде готуватись до 2025 р.). Народ України завжди був проти бази у Севастополі, і є незаперечні докази негативного впливу складових російської бази на здоров’я людей (відходи пального з атомоходів, віруси моряків).

6. Деякі підприємства, що видобувають природні ресурси мають бути націоналізовані (тому що природні багатства є власність народу). Також енергоносії, транспортна система, зернові запаси – не мають належати іноземним компаніям.

7. Кримінально-алігархічні структури мають бути зруйновані, в т.ч. всі рейдери, працівники СБУ та МВС, що мають відношення до цього. В тому числі громадяни Россії, які незаконно отримували псевдо-громадянство України та чинили беззаконня (притому йшли в СБУ, МВС, священики МП).

8. Мають бути мирно врегульовані всі релігійні питання, а так звана «банда в рясах», яка провокувала релігійний конфлікт (завербовані КГБ люди в МП, які діють нібито від лиця церкви) мають бути заарештовані.

9. Органи Народної довіри мають вирішувати всі питання людей, які зіткнулися з беззаконням ефективно, без бюрократичної тяганини. І забезпечити дію законів для всіх громадян однаково, а не вибірково.

Це не складні вимоги, ми не потребуємо, якихось астрономічних зарплат, не вимагаємо відібрати все у багатих, та роздати бідним, це вимоги, виконання яких дасть змогу людині відчути себе вільною, як в соціальному, так і в економічному просторі. А поки цього не відбулося, я тримаю біля вхідних дверей купку скляних пляшок, я засипаю свинець та запижовую самопал, я перемотую дріб навколо 30 гр. спресованого ГМТД та вставляю бікфордів шнур, я викреслюю зі свого словникового запасу слово «компроміс» і слово «толерантність».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.