Авторські статті

Звернення пожежника, який гасив палающий спезцагін “пернатих”

Я являюсь на даний момент пожежником із 17-річним (наша пожежна частина виїзна , тобто бойова) стажем. Моє звернення в першу чергу направлене до активістів МАЙДАНУ.

Прошу Вашого порозуміння ситуації, яка склалась на даний момент на Майдані. Наші автомобілі стоять біля КБ. Але це не значить, що ми проти народу. Нам не платять грошей, щоб стояти на Майдані. Не будемо розглядати питання про наших офіцерів (вони БИДЛО). Насправді вони “Шавки”.

Я хочу звернутися до Вас, що у той момент, коли Ви будете атакувати, будь-ласка: не чіпайте пожежників, вони стоять не за політику.У нас немає вибору. Адже ми не можемо загасити пожежу на 20-, 50%. Наш обов*язок 100% загасити пожежу. Воду ми не ллємо. Це стволи спецпризначенців. Від себе: якби Ми поливали, то було б зовсім інакше. З надією на Ваше порозуміння.

З повагою до Всіх не байдужих людей: пожежний пожежної частини міста Києва .
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України