Авторські статті

Скасування “диктаторських” законів є першим кроком, а наступним є реабілітація затриманих протестувальників

28 січня 2014 року народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Швайка в етері телеканалу “Рада” дав коментар з приводу голосування парламенту за скасування “диктаторських” законів.

Ігор Швайка зазначив, що “Свобода” вважає позитивом те, що сьогодні було скасовано зазначені закони, що дозволить знизити градус напруження в суспільстві.

“Неприпустимо, щоб у правовій державі громадяни сміялися із законів. Але недолугі дії представників Партії регіонів призвели саме до такої ситуації. Можна сказати, що ухвалення цих законів призвело лише до збурення громадян і підвищило градус конфлікту в суспільстві – люди пішли не шляхом оминання законів, а до цілеспрямованого та показового їх порушення. А спроба покарання таких людей призведе лише до збільшення напруження в країні та ще більшого спротиву українців”, – зазначив свободівець.

Водночас депутат наголосив, що скасування цих законів є лише початком виконання вимог опозиції. Наступною важливою подією сьогодні, за словами свободівця, має стати ухвалення закону про реабілітацію учасників мирних протестів: “Під час усіх переговорів фракція ВО “Свобода” і я особисто завжди наполягали саме на формулі реабілітації, а не амністії. Між цими двома поняттями є суттєва різниця. Чому ми вимагаємо реабілітації? Тому що реабілітовані громадяни, яких було затримано за участь у протестних зібраннях, не будуть мати судимости, притягнень до кримінальної відповідальности, що мало би бути зазначено в обліковій картці паспорту і створило ускладнення при виїзді за кордон чи влаштуванні на роботу. Це є принципова різниця і саме цього ми будемо домагатися”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.