Авторські статті

В Кіровограді масово затримують “ударівців” та активістів Майдану

В Кіровограді  тривають арешти та обшуки у активістів «УДАРу» та місцевого Майдану. Про це повідомив голова виконкому міської організації «УДАРу» в Кіровограді Костянтин Поляков.

Зокрема, за словами Полякова, сьогодні зранку проведено обшук в будинку активіста Майдану Миколи Онула, дружина якого Лариса є керівником фракції «УДАР» в Кіровоградській міській раді. «Вже о 15 годині він за рішенням суду отримав 15 діб адміністративного арешту.  Аналогічний термін арешту отримав ще один активіст, а по інших засідання відбудуться сьогодні», – наголосив він.

Поляков також нагадав, що 26 січня в його будинку та будинку представника «Свободи» проводився обшук, а 25 січня керівника міської організації «УДАРу» Сергія Горбовського було затримано, а згодом заарештовано на 15 діб. Крім того, додав Поляков, 27 січня його викликали на допит, а також на допит викликали представників «Свободи» та активіста Майдану Сергія Михальонка. «Допити тривали з 15 години і майже до 22 години. Сьогодні допит тривав майже 7 годин і на завтра знову викликають. Активістів Майдану масово затримують в Кіровограді», – сказав він.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України