Зупинимо насильницьке фінансування

У Львові хлопці акуратно зібрали товари регіоналів в великі візки, поклали зверху плакати Бойкоту, фотографії вбитих майданівців і запалені свічки за їхню пам’ять. Це все обмотали скотчем, – розповів Олег Радик.

У всіх містах України активно проходить акція-бойкот торговельним центрам, які належать регіоналам.

Активісти закликають до такого: “ФЛЕШМОБ: йдемо в цільові торгові центри, набираємо цільових товарів і залишаємо тачки перед касою. Демонструємо свій протест на локаціях. Цільові бренди: Епіцентр, Амстор, Верес, Волошкове поле. Просимо продовжувати в коментарях списки брендів у власності депутатів-регіоналів. Зупинимо насильницьке фінансування!”

Так вони хочуть показати свої права на краще життя в країні, а також звернути увагу, що ціни ростуть вгору, а зарплати залишаються “стабільними”.

Ще у давньому Римі, рабам давали стільки грошей, щоб вони могли лише прожити. Зараз така ситуація повторюється і в нашій країні. Грошей вистарчає лише на продукти харчування і то в економному режимі, ніхто з простих людей не може собі позволити харчуватися у своє задоволення щодня.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh