Авторські статті

Зупинимо насильницьке фінансування

У Львові хлопці акуратно зібрали товари регіоналів в великі візки, поклали зверху плакати Бойкоту, фотографії вбитих майданівців і запалені свічки за їхню пам’ять. Це все обмотали скотчем, – розповів Олег Радик.

У всіх містах України активно проходить акція-бойкот торговельним центрам, які належать регіоналам.

Активісти закликають до такого: “ФЛЕШМОБ: йдемо в цільові торгові центри, набираємо цільових товарів і залишаємо тачки перед касою. Демонструємо свій протест на локаціях. Цільові бренди: Епіцентр, Амстор, Верес, Волошкове поле. Просимо продовжувати в коментарях списки брендів у власності депутатів-регіоналів. Зупинимо насильницьке фінансування!”

Так вони хочуть показати свої права на краще життя в країні, а також звернути увагу, що ціни ростуть вгору, а зарплати залишаються “стабільними”.

Ще у давньому Римі, рабам давали стільки грошей, щоб вони могли лише прожити. Зараз така ситуація повторюється і в нашій країні. Грошей вистарчає лише на продукти харчування і то в економному режимі, ніхто з простих людей не може собі позволити харчуватися у своє задоволення щодня.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України