Авторські статті

Це не просто черговий Майдан, це – Революція Гідності!

Влада зрадила українців! Янукович упродовж останніх трьох років принижував нашу національну гідність, позбавляв українців громадянських прав, знищив соціальну справедливість, зруйнував економіку. Ба більше, він ще й впав на коліна перед путінським Кремлем і здає Україну Москві. Чи потрібно українському народові, щоб Україну затягнули в “тайожний союз”. Ні! Тому разом – до перемоги! Тільки після виконання наших вимог ми підемо звідси. Бо в нас не просто революція, у нас із вами – Революція Гідності.

Підкреслимо, що вимоги громадян, залишаються тими самими: зміна Конституції України, покарання винних у побитті та вбивствах людей і дострокові президентські і парламентські вибори.

Міліція кваліфікувала вибух в Будинку профспілок за статтею “недбале зберігання зброї або боєприпасів”.

Кидання сніжками в Горіну та Льовочкіну міліція кваліфікувала, як “замах на вбивство”.

Переговори! Більше переговорів! Тисніть руки вбивцям, люди вам цього не пробачать…

В умовах революції жодних переговорів з ригіоналівсько-комуняцькими окупантами. – заявляла Юлія Тимошенко. І вона тут повнстю права. Ніколи вони нас не дослухаються, поки бандитський режим буде при владі. Вони знають, що за їхні вчинки їм як мінімум світить тюремний срок. Тому так просто владу не складуть.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України