Авторські статті

Буркотливі старики рознесуть столичні барикади…

8 лютого в Києві на Майдані буде проведена акція з розбору барикад за підтримки « Беркута». Про ініціативу «День визволення Києва» повідомив блогер Іван Проценко, підкресливши , що заручився підтримкою нового керівництва столиці .

«У 11:00 починаємо збиратися на Бессарабській площі для визволення столиці… Збираємося, підходимо, розбираємо, підходимо до наступної барикаді, розбираємо і так далі до самого кінця, поки сил вистачить. Буде супровід силовиків у кількості 300 бійців нашого доблесного «Беркута». Повинні бути, якщо Володимир Макеєнко об’єктивно сприйме отриману заявку», – йдеться в повідомленні.

Проценко вважає, що барикади і багаття в центрі столиці, захвати адміністративних будівель заважають нормальній життєдіяльності Києва. Блогер закликав своїх прихильників приєднуватися до ініціативи «Кияни за чисте місто».

« Спалили в центрі міста тонни гуми. Як думаєте, скільки наших дітей, старих і нас самих після цього вкидання сажі в місто отримає онкологію?», – Пояснює він.

Автор ініціативи вважає, що противникам Майдану пора припинити обмежувати своє обурення записами в соціальних мережах і перейти до активних дій.

«Хорош обурюватися один одному на кухнях – це теж нічого не змінить. Слова потрібно підкріплювати справою. Де наші сміливі мужики? Де голосисті скандальні жінки? Де буркотливі старі? Де гарячі студенти? Виходьте на один день зі своїх схованок, покажіть волю народу», – пише активіст.

У своєму блозі він опублікував фотографію заявки на проведення акції , яку вже подав голові Київської міської державної адміністрації.

Проценко також закликає допомогти в проведенні акції по розбору барикад не лише киян, а й небайдужих мешканців інших міст.

«Я кричу в регіони! Хлопці, ви дали відмінний відсіч непроханим «гостям» – респектіще! У вас там зараз спокійніше. Прошу допомоги – приїжджайте на один день – допоможіть очистити столицю», – пропонує блогер.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Давно треба навести порядок,саме головные незабути того пса парбiя пiдвiшати за яйця в низ тупою бошкою хай вигукуэ “хероям-сала”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.