Війна рф проти України

ЗСУ отримали партію БТР4-Е з кулеметами виробництва заводу «Маяк»

ХКБМ виготовило для ЗСУ п’ять БТР-4Е, які оснащені кулеметами КТ762 виробництва заводу «Маяк»

Про це повідомляє прес-служба «Укрборонпрому»

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова передало Міноборони 5 одиниць БТР-4Е оснащеними кулеметами КТ762 виробництва заводу «Маяк», який нещодавно відновив роботу після майже дворічного простою.

ЗСУ отримали партію БТР4-Е з кулеметами виробництва заводу «Маяк». ФОТО+ВІДЕО - Країна Сьогодні | Новини України онлайн

Бронетранспортери БТР-4Е від ХКБМ

#madeinUOP Чергова партія бронетранспортерів БТР-4Е, виготовлених на ХКБМ та укомплектованих кулеметами КТ762 від київського заводу «Маяк».Виробництво на обох підприємствам відновилося після того, як наприкінці 2019 року спільними зусиллями вдалося розблокувати контракт з МОУ. Відтоді – все за графіком! https://bit.ly/3bMsZRA

Опубліковано Державний концерн “Укроборонпром” Четвер, 30 квітня 2020 р.

Як зазначив заступник генерального директора Концерну Мустафа Найєм, завод «Маяк» повністю відновив виробництво кулеметів для БТР.

Перша партія з 5 кулеметів для БТР-4Е пройшла всі випробування, була прийнята Військовим представництвом Міноборони та доставлена до Харкова, де їх встановили на бронетранспортери, – сказав він.

Загалом завод вже виконав 60% контракту, станом на сьогодні виготовлено 28 БТР4-Е  з 45 замовлених згідно державного оборонного замовлення 2019 року, зазначають в Концерні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України