Право

На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ

Оперативні співробітники продовжують виявляти діючих бойовиків та місця накопичення ними зброї і боєприпасів для подальшої організації диверсій на контрольованій території України.

Учора оперативні співробітники Луганського прикордонного загону спільно зі слідчими Новоайдарського відділу поліції та військовослужбовцями прикордонної комендатури «Щастя» із залученням службової собаки, провели санкціонований обшук за місцем проживання особи, причетної до НЗФ.  Слідчі дії відбувалися відповідно до ухвали суду в рамках досудового розслідування.

Так, під час реалізації оперативної інформації, в ході обшуку будинку у селі Бахмутка Новоайдарського району, на одне із технічних отворів  спрацював службовий пес. Відкривши схованку, правоохоронці виявили військовий речовий мішок, ящик  від патронів та предмет, візуально схожий на РПГ. А в одній із кімнат будинку також виявлено військову форму, одну пару погон зеленого кольору з емблемами двоголового орла та вміст військових сухпаїв російського виробництва, датованих 2014 роком.

В ході роботи піротехнічної групи ДСНС з мішка та ящика вилучені понад 760 набоїв різного калібру, 4 корпуси від мінометної міни, полімерна пляшка, заповнена метальною вибуховою речовиною,  електродетонатор, корпус протитанкової акумулятивної гранати РГК-ЗЕМ.

Раніше оперативники встановили, що за місцем проведення обшуків проживав чоловік, який у червні 2014 року добровільно вступив до лав ополченців та ніс службу на блокпосту біля с. Райгородка Луганської області. Також встановлено, що ополченець на даний час знаходиться на окупованій території Луганської області та є членом незаконних збройних формувань.

Виявлені предмети вилучені співробітниками Нацполіції.

Про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» прикордонники проінформували компетентні правоохоронні органи.

Слідчі дії тривають.


(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ(ВІДЕО) На Луганщині прикордонники встановили місце накопичення засобів диверсії членами НЗФ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України