Економіка

ЗСУ замовили бронювання для ще двох гелікоптерів Мі-8МТ

Командування Повітряних Сил Збройних сил України на відкритих електронних торгах придбало два комплекти бронювання для транспортних гелікоптерів Мі-8МТ(МТВ) за 3,2 мільйона гривень

Контракт отримало приватне підприємство «Укравіатекстиль», яке перемогло у тендері ТОВ «Технодрайв плюс». При очікуваній вартості 3,43 млн грн, переможець запропонував ціну за свої послуги у 3,2 млн грн. Другий учасник торгів ціну не знижував.

Результати торгів оголосили 16 червня. А 29 червня військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил) оприлюднила контракт на придбання двох комплектів бронювання по 1,6 млн грн за комплект.

Один з модернізованих для Збройних Сил України гелікоптер Мі-8МСБ-В Фото: 061.ua

Клас захисту плит має бути не нижче четвертого згідно з ДСТУ В 4103-2002 і підтверджуватися сертифікатами підприємства-виробника та висновками відповідних лабораторій. Питома вага бронеплит має бути не більше 7,85 г/см3, товщина не більше 5,5 мм.

Рік виготовлення має бути не раніше 2021 року Призначений строк служби становити 5 років, зберігання – 10 років. Гарантійний строк експлуатації – 1 рік.

Термін постачання замовнику – до 1 жовтня 2021 року.

Повітряні Сили замовили бронювання для ще двох гелікоптерів Мі-8МТ

Фото: пресслужба Концерну УкрОборонПром

Зауважимо, що це вже не перші подібні торги.

Один комплект придбали у приватного підприємства «ДАМАС» наприкінці 2019 року. Тоді комплект бронеплит для Мі-8МТ(МТВ) з монтажним комплектом коштував 1,5 млн грн. Це ж підприємство отримало ще контракти на два комплекти бронеплит за 2,98 млн грн 30 березня та 1 квітня 2020 року. Наступний контракт на два комплекти броні, у жовтні 2020 року, отримало вже ПП «Укравіатекстиль», яке отримало 2,9 млн грн – по 1,145 млн за комплект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh