Економіка

Нова вітчизняна головка самонаведення до ракет Р-27 виявляє цілі на вдвічі більшій дальності за радянські аналоги

Нова вітчизняна головка самонаведення (ГСН) до керованої авіаційної ракети Р-27 класу «повітря-повітря» виявляє цілі на вдвічі більшій дальності ніж радянська 36Т.

Про це розказав директор компанії «Радіонікс» Станіслав Зав’ялов в ефірі Security talks.

Вона пройшла випробування та вимірювання параметрів в присутності іноземного замовника, а також спеціалістів спецекспортера.

Після трьох років роботи над нею команда компанії «Радіонікс» вперше представила пасивну головку самонаведення для ракети Р-27 на виставці «Зброя та безпека – 2021».

Головка самонаведення та ще кілька виробів «Радіоніксу» завершили роботу з імпортозаміщення для виробництва авіаційної ракети Р-27 і тепер ДАХК «Артем» може виконувати потужний контракт на постачання партії Р-27 і Індію.

Нагадаємо, що радянська головка самонаведення 36Т могла виявляти цілі на відстані у 35-40 км, а українська ГСН такі цілі як Су-27 у задню напівсферу може виявляти на відстані у 90 км.

Головки самонаведення від компанії «Радіонікс». Фото: інформаційне агенство «ОПК»

На сьогодні Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» здатна виробляти авіаційні ракети «повітря-повітря» Р-27 без використання російських комплектуючих.

Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27 на загальну суму у 8 млн доларів. Виконання контракту заплановане на перший квартал 2021 року.

В залежності від версії дальність застосування ракети може складати від 50 до 110 км.

Нова головка самонаведення до ракет Р-27 компанії «Радіонікс» виявляє цілі на вдвічі більшій дальності ніж радянські аналоги

Модульна схема ракети Р-27 Фото: ДАХК “Артем”

Ці ракети застосовуються на винищувачах типу МіГ-29, Су-27, Су-30, Су-35.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh