Знамените віденське колесо огляду знову запрацювало: Wiener Prater відкрився

Один з символів Відня, колесо огляду в Пратері, знову запрацювало, а перезапуск атракціону після вимушеного простою був заявлений як історичний момент

У п’ятницю вранці бургомістр міста Міхаель Людвіг і Нора Ламак, співвласниця атракціону, натиснули символічну червону кнопку запуску. Інші атракціони Віденського Пратера теж знову почали приймати відвідувачів.

Колесо огляду запрацювало після першого вимушеного простою за більш ніж 70-річну безперервну роботу. Але не тільки кабінки величезної залізної конструкції, відкритими ще в 1897 році, знову відкриті для відвідувачів. «У Пратері сьогодні відкриваються всі атракціони», — урочисто оголосив президент Асоціації Пратера Штефан Сіттлер-Койдл.

Що стосується прогнозів на цей сезон, Сіттлер-Койдл не захотів давати ніяких коменатарів. У будь-якому випадку зрозуміло, що важливі тижні вже втрачені, наприклад, великодні дні, які були дуже теплими в цьому році, або 1 травня, як традиційно самий касовий день у році. Та й зрештою, сезон в Пратері зазвичай починається вже в середині березня. Проблема також в тому, що до 40 відсотків відвідувачів — інтуристи, які також будуть, принаймні значною мірою, відсутні в цьому році. За даними Асоціації Пратера, в минулому році парк розваг відвідало близько п’яти мільйонів чоловік — рекордний на сьогоднішній день показник.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/ROBERT JAEGER

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh