Новини з Австрії

Знамените віденське колесо огляду знову запрацювало: Wiener Prater відкрився

Один з символів Відня, колесо огляду в Пратері, знову запрацювало, а перезапуск атракціону після вимушеного простою був заявлений як історичний момент

У п’ятницю вранці бургомістр міста Міхаель Людвіг і Нора Ламак, співвласниця атракціону, натиснули символічну червону кнопку запуску. Інші атракціони Віденського Пратера теж знову почали приймати відвідувачів.

Колесо огляду запрацювало після першого вимушеного простою за більш ніж 70-річну безперервну роботу. Але не тільки кабінки величезної залізної конструкції, відкритими ще в 1897 році, знову відкриті для відвідувачів. «У Пратері сьогодні відкриваються всі атракціони», — урочисто оголосив президент Асоціації Пратера Штефан Сіттлер-Койдл.

Що стосується прогнозів на цей сезон, Сіттлер-Койдл не захотів давати ніяких коменатарів. У будь-якому випадку зрозуміло, що важливі тижні вже втрачені, наприклад, великодні дні, які були дуже теплими в цьому році, або 1 травня, як традиційно самий касовий день у році. Та й зрештою, сезон в Пратері зазвичай починається вже в середині березня. Проблема також в тому, що до 40 відсотків відвідувачів — інтуристи, які також будуть, принаймні значною мірою, відсутні в цьому році. За даними Асоціації Пратера, в минулому році парк розваг відвідало близько п’яти мільйонів чоловік — рекордний на сьогоднішній день показник.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/ROBERT JAEGER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України