Життя

Знаки Зодіаку, яким найважче відкрити своє серце

Таких знаків – шість. Показати свою вразливість? Ні, це точно не про них.

Діва

Ви не боїтеся відкриватися – просто хочете продемонструвати кращу версію самих собі. При цьому не зовсім розумієте, що це таке «бути відкритим». Всі ваші контакти з оточуючими бувають дуже усвідомленими. Ви легко з’єднання являєтеся і зникаєте в життях інших людей, але ви відкриваєтеся при спілкуванні з ними по-справжньому?

Ви так стурбовані тим, що люди побачать ваші недоліки і засудять за них, що воліли б «тримати вікна свого будинку закритими». Ви навіть не думаєте про те, щоб відкрити своє серце, поки люди поруч з вами своїми вчинками не доведуть, що гідні цього.

Скорпіон

Ви чесно хотіли б дозволити собі бути вразливим і відкритим, але сама думка про це змушує вас нервувати. Вам добре відомо, що таке пристрасть, і ви володієте яскравим темпераментом, але до оточуючих ставитеся досить скептично.

Можливо, ваша довіра вже було зруйновано в минулому або, може бути, вам доводилося спостерігати, як зрадили близьких вам людей. Тому ви розумієте, на що можуть бути здатні люди, якщо показати їм вразливі місця. Ви просто не можете собі уявити, що будете довіряти комусь, поки він не доведе, що ніколи не зрадить вас – но пройти таку перевірку по-справжньому ще не вдавалося жодній людині.

Водолій

Ви боїтеся бути відкритим – ви справді не бачите сенсу в цьому. Ви розглядаєте світ як щось незбагненне і безмежне. Часто занурюєтеся в думки про події, що відбуваються навколо вас, про різних глобальних ідеях і теоріях.

Ви схильні напускати туман навколо своєї особистості і не заперечуєте, що вам дійсно подобається змушувати оточуючих гадати, що ж ви являєте собою насправді. Ви здатні відкритися перед іншою людиною до тієї міри, щоб стати вразливим, але це, скоріше, виняток, ніж правило.

Козеріг

Ви є досить «колючою» людиною, і у відносинах з іншими людьми віддаєте перевагу демонструвати відстороненість. Однак ви не позбавлені недоліків, про які можете розповісти людям, поруч з якими ви відчуваєте себе комфортно і безпечно. Але в цілому ви відкриваєтеся з великою нерішучістю із-за невпевненості в собі і розуміння того, що попереду ще довгий шлях до успіху.

Ви відчуваєте, що якщо дозволите собі бути вразливим, то змушені будете відволіктися від своїх цілей і будете виглядати перед іншими слабаком. Ви відмовляєтеся жертвувати своєю гордістю заради емоційного вираження самого себе, і це змушує вас закриватися частіше, ніж вам хотілося б.

Телець

Ві дуже турботливий, грунтовний знак зодіаку, тому вміння відкриватися не є для вас проблемою, але це повинно відбуватися лише на ваших умовах. Зазвичай при знайомстві ви відразу розумієте, чи можна довіряти людині чи ні. Але, незважаючи на це, ви все одно даєте йому час, щоб він зміг довести, що гідний цього.

Ви дійсно цінуєте людей, яких впускаєте в своє життя, але гра в відкритість з ними завжди йде тільки за вашими правилами. Ви дійсно можете бути з оточуючими вразливими і відкритими – головне, щоб ініціативи надійшла від вас. Якщо хтось намагатиметься підштовхнути вас до цього або спробує змусити це зробити, ви моментально і наглухо закрити перед цією людиною своє серце.

Близнюки

Ві є товариським і балакучою людиною, тому оточуючі часто вважають вас дуже відкритим. Насправді ви не часто відкриваєте найпотаємніші частини своєї особистості перед іншими. З більшістю людей ви спілкуєтеся на поверхневому рівні. З легкістю підтримуєте ці зв’язки, але при цьому і не думаєте відкриватися по-справжньому.

Тbм не менш, досягнувши точки, коли вам вже не залишається нічого іншого, крім як відкритися – ви тікаєте. Вам неймовірно складно обговорювати з іншими ті сокровенні речі, які ви носите всередині себе. Вам простіше знайти іншу людину або опинитися в тій ситуації, яка не зажадає від вас уразливості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України