Політика

Кого астрологи називають найгіршим водієм за знаком Зодіаку

Бувають і винятки

Стало відомо, яким знакам зодіаку не можна водити машину. Експерти знайшли зв’язок між знаком Зодіаку автомобіліста і ризиками порушити правила і потрапити в ДТП. Експерти вивчили особові справи своїх клієнтів за минулі шість років, щоб довідатися, які знаки зодіаку частіше потрапляли в аварії і порушували правила.

На підставі цих даних був складений цікавий рейтинг знаків зодіаку.

11-12 місце – Близнюки і Леви. Вони менше всіх створюють проблеми при дорожньому русі. Але окрема група знаків, які досить емоційно поводяться на дорозі і сигналять буквально всім підряд.

Наступне місце належить Ракам. Вони менше за інших знаків брали участь в аварії і були помічені при порушеннях правил.

Діви не думали про автомобілі, який їде позаду, і різко натискають на педаль гальма, щоб не збити тварину. І їм не важливо, чи встигне водій позаду вчасно зреагувати на це чи ні.

Козероги часто намагаються дістатися до місця призначення в найкоротші терміни, тому вважають, що правил для них немає і взагалі вони написані для інших водіїв

Наступне місце займають Стрільці. Цьому знаку не притаманне молодецтво на дорозі – навпаки, Стрільці – це відповідальні водії. Однак експерти рекомендують їм обмежити розмови по телефону під час руху.

Тельці на дорозі впертішими всіх інших знаків зодіаку. Вже дуже вони не люблять зупинятися на червоний сигнал світлофора.

Скорпіон відчуває себе дуже впевнено на дорозі. Але якщо хтось вирішить піти на обгін, то Скорпіон не стані спускати це з рук і почне доводити своє лідерство, перетворюючи дорогу в гоночну трасу.

На наступному місці Риби – досить мрійливі натури. Експерти настійно рекомендують їм бути уважніше при русі. Дорога — це не місце для мрій.

Упертість Баранів призводить до проблем при водінні і ставити їх на третьому місце в рейтингу. Виражається це в тому, що Овні завжди хочуть бути першими, що призводить до неприємностей.

Водолій найчастіше є учасником аварій і порушує правила дорожнього руху. Він займає друге місце.

Саме Ваги будуть сплачувати страховку за завищеною вартістю, якщо страхові працівники вирішать встановлювати вартість полісу за знаком зодіаку, а не за віком. Цей знак зайняв перше місце в рейтингу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України