Авторські статті

«А ось так виглядає справжній лідер»: юрист розповів про досягнення Ердогана

За час свого президентства турецький лідер Реджеп Ердоган повністю змінив свою країну. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий юрист Михайло Шнайдер. За його словами, за кілька років Ердоган зміг повністю закрити борг перед Міжнародним валютним фондом, і мова йде про 23 млрд доларів.

Крім того, за час президентства Ердогана в Туреччині були побудовані тисячі кілометрів нових доріг, сотні лікарень, понад 20 аеропортів і понад 80 університетів. За Ердогана Туреччина почала виробляти вертольоти, балістичні ракети, військові кораблі і танки. За кілька років він вивів Туреччину в першу двадцятку найбільш розвинених економік світу. «Ось саме так виглядає справжній лідер, для якого інтереси держави і народу стоять на першому місці. Саме так виглядає справжній державник, а не популіст, який думає лише про свою власну кишеню», – пише юрист.

Також він зазначив, що сподівається, що і президент України Володимир Зеленський зможе стати для своєї країни саме таким лідером і справжнім державником, оскільки Україна цього гідна. Користувачі прокоментували його думку. Багато пишуть, що в Україні ніколи не було такого лідера, оскільки Ердоганами не народжуються, а стають. Однак деякі читачі вважають, що Зеленський за кілька місяців президентства також зміг багато чого досягти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України