Техно

Знайомство з роутером

dhp-1565_a1_frontУ сучасному світі, наявність інтернету в житлі звичайної людини стало нормою. У багатьох в сім’ї, по два, а то і три комп’ютери, та ще й купа новомодних гаджетів. Постає проблема – як забезпечити доступ до інтернет ресурсів для всіх цих пристроїв.

Найпростішим, але, тим не менш, ефективним способом є установка роздаючого пристрою – роутера. Перед непідготовленим користувачем постає ряд питань. А які види роутерів бувають? На що звернути увагу при покупці роутера? Яку фірму виробник вибрати? Роутери можна купити в інтернет- магазині у розділі: купить роутер в Киеве, тут також Вам нададуть кваліфіковану відповідь на усі ваші запитання.

Ну а тепер що ж таке роутер?

Роутер – це електронний пристрій, призначений для з’єднання деякої кількості комп’ютерів в мережу, а також здатний забезпечити прийом інтернету і роздачу його всім пристроям в мережі.

За призначенням роутери можна розділити на два види:

Аматорські (ті які застосовуються для домашнього використання) і професійні (застосовуються для промислового використання). Якщо у вас в планах використання роутера лише в домашніх умови, то підійде аматорський варіант. Він буде справлятися з усіма покладеними на нього завданнями, при цьому він має невисоку ціну – приблизно від 30 до 100 доларів.

Якщо розглядати роутери з боку технології передачі даних провайдером, то можна виділити три групи:

ADSL роутери – ці пристрої підключаються до звичайної телефонної лінії. Це дуже зручно, тому що не потрібно проводити ніяких додаткових проводів. ADSL роутери дозволяють приймати дані зі швидкістю до 10 Мб / с, а передавати до 700 Кб / с, що на даному етапі розвитку технологій передачі даних не є хорошим результатом.

Ethernet роутери – тут до вас в будинок зводиться спеціальний кабель (вита пара), яка складається з двох ліній, які забезпечують одночасний прийом і передачу сигналу. Завдяки цьому швидкість прийому-передачі зростає до 100 Мб / с. На даному етапі це самий надійний і ефективний спосіб для доступу до інтернет.

LTE роутери – це пристрої, які працюють з мережами 3G і 4G. Сигнал до цих пристроїв надходить не по дротах, а по повітрю, через радіосигнал. Але зараз такий вид зв’язку ще дуже дорогий і швидкість прийому-передачі не сильно висока. Цей тип з’єднання буде хороший для тих користувачів хто часто їздить у відрядження або там де немає доступу до перших двох типів з’єднання.

Робота роутера

За середовищем передачі даних роутери діляться на: провідні (всі пристрої в мережі з’єднані тільки проводами), бездротові (мережа збирається за допомогою технології Wi-Fi) і змішані (мережа може працювати як по проводах, так і по Wi-Fi). Зазвичай для будинку вибирають змішаний тип роутерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України