Знайомство з роутером

У сучасному світі, наявність інтернету в житлі звичайної людини стало нормою. У багатьох в сім’ї, по два, а то і три комп’ютери, та ще й купа новомодних гаджетів. Постає проблема – як забезпечити доступ до інтернет ресурсів для всіх цих пристроїв.

Найпростішим, але, тим не менш, ефективним способом є установка роздаючого пристрою – роутера. Перед непідготовленим користувачем постає ряд питань. А які види роутерів бувають? На що звернути увагу при покупці роутера? Яку фірму виробник вибрати? Роутери можна купити в інтернет- магазині у розділі: купить роутер в Киеве, тут також Вам нададуть кваліфіковану відповідь на усі ваші запитання.

Ну а тепер що ж таке роутер?

Роутер – це електронний пристрій, призначений для з’єднання деякої кількості комп’ютерів в мережу, а також здатний забезпечити прийом інтернету і роздачу його всім пристроям в мережі.

За призначенням роутери можна розділити на два види:

Аматорські (ті які застосовуються для домашнього використання) і професійні (застосовуються для промислового використання). Якщо у вас в планах використання роутера лише в домашніх умови, то підійде аматорський варіант. Він буде справлятися з усіма покладеними на нього завданнями, при цьому він має невисоку ціну – приблизно від 30 до 100 доларів.

Якщо розглядати роутери з боку технології передачі даних провайдером, то можна виділити три групи:

ADSL роутери – ці пристрої підключаються до звичайної телефонної лінії. Це дуже зручно, тому що не потрібно проводити ніяких додаткових проводів. ADSL роутери дозволяють приймати дані зі швидкістю до 10 Мб / с, а передавати до 700 Кб / с, що на даному етапі розвитку технологій передачі даних не є хорошим результатом.

Ethernet роутери – тут до вас в будинок зводиться спеціальний кабель (вита пара), яка складається з двох ліній, які забезпечують одночасний прийом і передачу сигналу. Завдяки цьому швидкість прийому-передачі зростає до 100 Мб / с. На даному етапі це самий надійний і ефективний спосіб для доступу до інтернет.

LTE роутери – це пристрої, які працюють з мережами 3G і 4G. Сигнал до цих пристроїв надходить не по дротах, а по повітрю, через радіосигнал. Але зараз такий вид зв’язку ще дуже дорогий і швидкість прийому-передачі не сильно висока. Цей тип з’єднання буде хороший для тих користувачів хто часто їздить у відрядження або там де немає доступу до перших двох типів з’єднання.

Робота роутера

За середовищем передачі даних роутери діляться на: провідні (всі пристрої в мережі з’єднані тільки проводами), бездротові (мережа збирається за допомогою технології Wi-Fi) і змішані (мережа може працювати як по проводах, так і по Wi-Fi). Зазвичай для будинку вибирають змішаний тип роутерів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh