Авторські статтіНовини

Вчені виявили сотні слідів давніх людей поблизу африканського вулкану

Група археологів і геологів виявила сотні слідів древніх людей, які збереглися поблизу африканського вулкана Ол Доіньо Ленгаі. Вчені відзначають, їх вік становить від 5,8 до 19,1 тисячі років.

Дослідники впевнені, ретельне вивчення знахідки дозволить дізнатися багато нової інформації, як про будову тіла древніх людей, так і про те, куди і якими групами групами пересувалася. Вчені відзначають, наука ще ніколи не знаходила стільки слідів в одному місці. Дослідники впевнені, дана група складалася з чоловіків і жінок, за ними йшли люди похилого віку і діти, вони кудись поспішали.

Також дослідники довгий час намагалися встановити, яким чином ці сліди змогли зберегтися в незайманому вигляді, адже пройшли десятки тисяч років. Пізніше вони дізналися, раніше ця частина території була покрита магматичним пилом і брудом, яку зробив вулкан в минулому. Зараз із-за зміни клімату цей наліт розвіявся, а під ним виявилися сліди давніх людей.

Вчені відзначають, що в майбутньому це допоможе їм встановити безліч нових фактів людської історії, дізнатися про поведінку предків суспільства. Дослідники розповіли і про те, що їх знахідка стала новим туристичним місцем, яке притягує мандрівників з усього світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України