Війна рф проти України

«Знаходимо гроші і…»! Зеленський вразив першою заявою після відвідування разом з Туском Станиці Луганської!

Володимир Зеленський разом з Дональдом Туском зайшли вглиб зони розведення сил у Станиці Луганській

У неділю, 7 липня, президент України разом з президентом Європейської ради відвідали район розведення сил і засобів до н. п. Станиця Луганська. Про їх поїздку розповіли у прес-центрі Об’єднаних сил.

“На КПВВ “Станиця Луганська” Зеленського і Туска ознайомили з поточною ситуацією на цій ділянці. Президент України і президент Європейської ради поспілкувалися з представниками СММ ОБСЄ і місцевими жителями і ознайомилися з гуманітарними проектами, які реалізуються за підтримки ЄС», – йдеться в повідомленні.

В ході цього візиту Зеленський особисто перевірив нові позиції сил ООС на ділянці розведення. Делегація наочно переконалася в тому, що українські військові дотримуються міжнародних договорів і пунктів Мінських домовленостей.

У свою чергу, в прес-службі Зеленського розповіли, що під час візиту в Станицю Луганську президент «більш ніж півкілометра пройшов далі нульової позиції ЗСУ вглиб зони розведення».

«Разом з Дональдом Туском Зеленський пройшов останній пункт наших військових і дійшов до зруйнованого мосту, через який люди перетинають лінію розмежування і який планується відновити за умови дотримання перемир’я», – повідомляють представники глави держави.

Сам Зеленський нагадав про те, що Київ планує в найкоротші терміни відновити цей міст.

«Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути зміцнення іншого боку. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо», – пообіцяв Зеленський, додавши, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України