Політика

Стало відомо, скільки партій увійдуть до складу оновленої ВРУ

Соціологи розповіли, яку кількість партій мають найбільші шанси на входження до складу оновленої Верховної Ради України. Так пише Голос українською, посилаючись на Ukraine Elections.

Інформаторами в даному випадку стали співробітники компанії Active Group. Останні працювали в рамках особистого формалізованого інтерв’ю у період з 27 по 30 червня 2019 року. Поговорити з фахівцями погодилися 2896 добровольців. У процесі опитування соціологам вдалося прийти до висновку, що на сьогоднішній день найбільш високі шанси на проходження до складу оновленого парламенту мають шість політичних сил. Насамперед варто згадати про фракції “Слуга народу”. Вона є абсолютним фаворитом для 42,1% електорату. Друге місце посідає партія “Опозиційна платформа – За життя”. Остання імпонує 9,6% наших співгромадян. На третій позиції опинилася “Європейська солідарність”. Це політична сила припала до душі 9,3% українців.

Далі слідкує фракція “Батьківщина”. Її підтримка знаходиться на рівні 8%. Після “Батьківщини” йде політична сила “Голос”. На даний момент вона набірає 6,7% українських громадян. Шосте місце – у фракції “Опозиційний блок – Партія миру і розвитку”. Вона набирає 5,3% голосів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України