Авторські статті

Банкір: потрібно підтримати наших партнерів з США ввести санкції проти Медведчука з спецконфіскацією його активів

Судячи з анонсованого телемосту між телестудіями каналів «Росія» і «News One» Медведчук і Путін вирішили поговорити і це наштовхує на думки, що треба вже імплементувати нарешті в Україні санкції США, а то непорядок. Наші партнери включили Медведчука в санкційний список, а ми лише сказали спасибі і на цьому все, ніяких відповідних дій. Недобре виходить, адже так недалеко і до того, що нас припинять серйозно сприймати в світі. Про це у своєму блозі пише банкір Сергій Фурса.

На його думку, вже сьогодні потрібно зайнятися підготовкою першого закону, що новий склад парламенту повинен прийняти вже цього літа. Йдеться про закон про імплементацію в Україні санкцій США щодо Медведчука. Ніхто не говорити ні про яке політичне переслідування. Просто негоже входити в конфлікт і ставити під сумнів доводь американських спецслужб, які розвідали, що в анексії Криму та окупації Донбасу Росією є чимала ступінь вини самого Медведчука. Раз Медведчук вже під американськими санкціями, отже, логічним кроком буде в Україні підтримати заходь Вашингтона і провести спецконфіскацію активів кума Путіна, на кого б вони не були записані.

Сергій Фурса зазначає, такий хід з боку Верховної Ради відіб’є бажання у багатьох піднімати ідею «а поговорити?». Хоча, сама ідея непогана, від тільки вона зараз не актуальна, її можна буде знову піднімати, коли останній російський солдат покине українську територію, а президент РФ особисто попросити вибачення у всіх українців за скоєне зло.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України