Банкір: потрібно підтримати наших партнерів з США ввести санкції проти Медведчука з спецконфіскацією його активів

Судячи з анонсованого телемосту між телестудіями каналів «Росія» і «News One» Медведчук і Путін вирішили поговорити і це наштовхує на думки, що треба вже імплементувати нарешті в Україні санкції США, а то непорядок. Наші партнери включили Медведчука в санкційний список, а ми лише сказали спасибі і на цьому все, ніяких відповідних дій. Недобре виходить, адже так недалеко і до того, що нас припинять серйозно сприймати в світі. Про це у своєму блозі пише банкір Сергій Фурса.

На його думку, вже сьогодні потрібно зайнятися підготовкою першого закону, що новий склад парламенту повинен прийняти вже цього літа. Йдеться про закон про імплементацію в Україні санкцій США щодо Медведчука. Ніхто не говорити ні про яке політичне переслідування. Просто негоже входити в конфлікт і ставити під сумнів доводь американських спецслужб, які розвідали, що в анексії Криму та окупації Донбасу Росією є чимала ступінь вини самого Медведчука. Раз Медведчук вже під американськими санкціями, отже, логічним кроком буде в Україні підтримати заходь Вашингтона і провести спецконфіскацію активів кума Путіна, на кого б вони не були записані.

Сергій Фурса зазначає, такий хід з боку Верховної Ради відіб’є бажання у багатьох піднімати ідею «а поговорити?». Хоча, сама ідея непогана, від тільки вона зараз не актуальна, її можна буде знову піднімати, коли останній російський солдат покине українську територію, а президент РФ особисто попросити вибачення у всіх українців за скоєне зло.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh