На Землі скоро настане глобальне похолодання

З’явилися відомості, що в Арктиці несподівано збільшилася площа льодового покриву, а сонячна активність знизилася до столітнього мінімуму, що можливо вказує на майбутнє похолодання.

Європейський супутник CryoSat зафіксував збільшення маси льодового покриву в Арктиці, який восени становив вже 9 000 куб. км. Активність Сонця за останні 100 років досягла свого мінімуму. Все це може вказувати на можливе глобальне похолодання.

Вчені стверджують, що людям потрібно готуватися до мінімуму Маундера (період з 1645 по 1715 роки, коли настав «малий льодовиковий період», і були зафіксовані самі холодні часи за 500 років спостережень), адже падіння сонячної активності може призвести до зниження температури у Світовому океані.

Наголошується, що зараз планета знаходиться в періоді чергового теплого міжльодовиков’я, і варто готуватися до настання нового льодовикового періоду. Цікаво, що результати дослідження арктичного дна дозволили визначити, що три попередніх періоди міжльодовиков’я були набагато теплішими, ніж сучасний, а середня температура була вище на 1,5-2 градуси.

Прихильники теорії похолодання стверджують, що дані обставини вказують, що потепління на Землі викликано не діяльність людини, а є нормальним природних циклом. Причини коливань поки що не встановлені, але вони вказують на необхідність зняти з людей звинувачення за глобальне потепління.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh