Авторські статтіТехно

На Землі скоро настане глобальне похолодання

З’явилися відомості, що в Арктиці несподівано збільшилася площа льодового покриву, а сонячна активність знизилася до столітнього мінімуму, що можливо вказує на майбутнє похолодання.

Європейський супутник CryoSat зафіксував збільшення маси льодового покриву в Арктиці, який восени становив вже 9 000 куб. км. Активність Сонця за останні 100 років досягла свого мінімуму. Все це може вказувати на можливе глобальне похолодання.

Вчені стверджують, що людям потрібно готуватися до мінімуму Маундера (період з 1645 по 1715 роки, коли настав «малий льодовиковий період», і були зафіксовані самі холодні часи за 500 років спостережень), адже падіння сонячної активності може призвести до зниження температури у Світовому океані.

Наголошується, що зараз планета знаходиться в періоді чергового теплого міжльодовиков’я, і варто готуватися до настання нового льодовикового періоду. Цікаво, що результати дослідження арктичного дна дозволили визначити, що три попередніх періоди міжльодовиков’я були набагато теплішими, ніж сучасний, а середня температура була вище на 1,5-2 градуси.

Прихильники теорії похолодання стверджують, що дані обставини вказують, що потепління на Землі викликано не діяльність людини, а є нормальним природних циклом. Причини коливань поки що не встановлені, але вони вказують на необхідність зняти з людей звинувачення за глобальне потепління.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.