Волонтер: ще жодного разу не бачив серед організаторів протестів друзів України

Абсолютно неправильно вважати всіх людей, які виходять на протести або критикують владу – ворогами народу. Мислити тільки в такому ключі – завдавати шкоди країні в стратегічній перспективи. Наявність опозиції і змінюваність влади – запорука демократії і розвитку, але в той ж час, потрібно розуміти час в якому ми живемо, і загрози в яких існуємо. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український військовий волонтер і блогер Мирослав Гай.

За його словами, Міхеїл Саакашвілі, наприклад, завдав величезної шкоди країні маргіналізацією ідеї цивілізованого протесту. Тім не менше, не можна вважати вагами тих людей, які піддалися спокусі і пішли на протест, але, тим не менш, ще жодного разу не було такого, щоб серед організаторів протестів були друзі України. На жаль, в Україні дуже низька політична культура і низька соціальна відповідальність серед політичного класу. Можливо, це пов’язаність язано з відсутністю в деяких представників освіти.

Мирослав Гай пише, що цим буде користуватися РФ. Вона вже намагається, граючи на протиріччях в суспільстві роздути протест і вивести людей на вулиці. На думку волонтера, нам потрібні нові люди і нові партії. Непросто проукраїнські чи проєвропейські, антирадянські. І ми повинні адекватно розуміти, де є російська загроза, а де маніпуляція на цій загрозі. Для країни небезпечні обидві риторики.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh