Політика

Волонтер: ще жодного разу не бачив серед організаторів протестів друзів України

Абсолютно неправильно вважати всіх людей, які виходять на протести або критикують владу – ворогами народу. Мислити тільки в такому ключі – завдавати шкоди країні в стратегічній перспективи. Наявність опозиції і змінюваність влади – запорука демократії і розвитку, але в той ж час, потрібно розуміти час в якому ми живемо, і загрози в яких існуємо. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український військовий волонтер і блогер Мирослав Гай.

За його словами, Міхеїл Саакашвілі, наприклад, завдав величезної шкоди країні маргіналізацією ідеї цивілізованого протесту. Тім не менше, не можна вважати вагами тих людей, які піддалися спокусі і пішли на протест, але, тим не менш, ще жодного разу не було такого, щоб серед організаторів протестів були друзі України. На жаль, в Україні дуже низька політична культура і низька соціальна відповідальність серед політичного класу. Можливо, це пов’язаність язано з відсутністю в деяких представників освіти.

Мирослав Гай пише, що цим буде користуватися РФ. Вона вже намагається, граючи на протиріччях в суспільстві роздути протест і вивести людей на вулиці. На думку волонтера, нам потрібні нові люди і нові партії. Непросто проукраїнські чи проєвропейські, антирадянські. І ми повинні адекватно розуміти, де є російська загроза, а де маніпуляція на цій загрозі. Для країни небезпечні обидві риторики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.