Занадто довгий або широкий ніс доставляє своїм власникам чимало переживань. Особливо комплексують через велику носа дівчата. Розглядаючи модні журнали, жінки мимоволі порівнюють свій ніс і точені носики відомих моделей і актрис, мріючи виглядати так само привабливо. Одні ховають цю проблему в собі, погоджуючись з ситуацією, а для інших пластика носа стає нав’язливою ідеєю.
Не кожна знає, що зменшення носа за допомогою хірургічної операції лише один із способів зробити ніс більш естетичним.
Далеко не всім можна робити операцію на ніс, так як вона має протипоказання. Існують альтернативні способи зміни форми цього органу. І деякі з них жінки можуть робити самостійно в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги хірурга. Якщо ви самостійно не можете виправити ситуацію, варто звернутися до спеціалістів клініки пластичної хірургії Нове тіло. На сторінці сайту клініки http://novetilo.com.ua/operatsii/operatsii-na-litse/rinoplastika.html ви можете прочитати більш детальну пропозицію. Інший варіант – вибрати методи пластики носа без операції.
Як зменшити ніс без операцій?
- за допомогою нанесення декоративної косметики;
- виконуючи спеціальну зарядку для носа;
- вдавшись до безопераційної контурної ринопластиці.
Макіяж
Косметикою не можна значно зменшити ніс, але зробити його візуально більш маленьким можна за допомогою тональних кремів щільної текстури трьох різних відтінків. Перший відтінок натуральний, другий, третій – на тон світліше і темніше першого. Натуральний тон наноситься як основа, а двома іншими проводиться корекція.
Як зробити?
Широка спинка носа – світлий тон наноситься на перенісся і спинку, темний – з боків. Широкі ніздрі – світлий тон на спинці носа і з боків, темний – на ніздрях. Довгий ніс – затемнюється кінчик, а перенісся має світлий відтінок.
Зняти акцент з носа допоможе мерехтлива пудра, нанесена на вилиці. Після корекції слід закріпити результат пудрою в тон шкіри.
Великий ніс вимагає певної пропорції всього макіяжу. Так, яскраві очі і губи зроблять риси обличчя гармонійними, і великий ніс буде виглядати більш естетично.
Як візуально виглядає ніс, багато в чому залежить від зачіски. Довге пряме волосся, тим більше з прямим чубчиком, абсолютно не підходять до великого носі, так як виділяють його. Якщо подобаються чубчик, то вона повинна бути коса або рвана. Найбільш підходяща довжина волосся – по плечі. Добре, якщо зачіска буде об’ємною. Начісування можна робити на всіх волоссі або тільки на маківці. Кращий світлий колір волосся.
вправи
Зменшення носа вправами
Спеціальні вправи дають ефект зменшення носа, але робити їх потрібно протягом тривалого часу. Щоденні вправи для досягнення видимого результату слід виконувати протягом одного або двох місяців.
При наполегливій праці можна досягти хороших результатів, але їх слід підтримувати регулярної зарядкою для носа, інакше досягнутий ефект може стати тимчасовим.
Дефекти носа можуть бути різними: великі ніздрі, широка спинка, опущений кінчик і так далі. Для кожної частини є свої вправи, але можна виправити відразу кілька, виконуючи універсальний комплекс.
За допомогою наступної зарядки можна звузити і трохи вкоротити ніс.
- Прийняти положення сидячи або лежачи.
- Двома пальцями затиснути перенісся, натискаючи на неї.
- Одночасно з впливом на перенісся піднімати кінчик носа вгору.
- Верхню губу при виконанні вправи слід максимально опустити вниз.
- Повторювати руху 30 разів щодня.
Якщо є викривлення кінчика носа, то потрібна щоденна зарядка, при якій кінчик зміщується в протилежну сторону. Рухи робити не менше 40 разів.
Підняти кінчик можна, якщо при вправі він пальцями зсувається вгору, а верхня губа при цьому опускається вниз. Рот повинен бути відкритим.
Звузити спинку носа можна наступним рухом:
- затиснути між пальцями перенісся;
- плавним рухом переміщати пальці в низ, натискаючи на хрящ;
- повторювати 30 – 40 разів.
Для згладжування об’ємних ніздрів потрібно докласти середні пальці на впадинку і натискаючи на неї зморщити ніс, одночасно напружуючи ніздрі. У такому положенні пальці повільно зсуваються вниз. Повторювати не менше 10 разів.
Якщо ніздрі западають всередину, то це виглядає негарно. Щоб виправити становище, потрібно щодня робити такі рухи:
- Середні пальці покласти на поглиблення ніздрів, а великі помістити всередину.
- Великими пальцями вивертати ніздрі назовні, одночасно натискаючи середніми із зовнішнього боку.
- При виконанні вправи потрібно напружити м’язи носа так, як якщо б вони прагнули повернути крила в попереднє положення. Повтор від 10 до 20 разів.
При виконанні зарядки тиск пальцями на ніс має бути сильним, але не травмуючим. Якщо ви помічаєте синяки на шкірі або після виконання зарядки з носа пішла кров, значить тиск було надмірним і його слід зменшити.