Samsung через дорогі гнучкі смартфони може зазнати великих фінансових збитків

Гнучкі смартфони виявилися не тільки дуже дорогими, але й марними. Новинки позбавлені будь-яких засобів захисту, але корейський бренд вимагає за нього більше 2 000 євро, а відсутність оптимізації додатків і контенту робить новинки «непотрібними іграшками».

Напередодні бренд представив перший гнучкий смартфон, який зазнав краху, ще не поступивши у продажу, а нещодавно в мережу потрапили патенти нового складного пристрою.

Південнокорейський бренд запатентував черговий складаний смартфон, який зможе згинатися у формі браслета і носитися на руці. На основі патентів дизайнери відразу ж витворили перші рендери незвичайного пристрою від Samsung. Згідно з опублікованими даними, пристрій можна буде використовувати не тільки як смартфон, але і як розумний годинник. Здавалося б, така футуристична ідея повинна була привести в захоплення, але експерти і фанати, навпаки, пророкують крах компанії.

У гонитві за Apple Samsung витрачає на рекламу мільярди доларів. Багато експертів розхвалюють смартфони, але в дійсності вони викликають дуже багато запитань. По-перше, смартфони що згинаються дуже дорогі, а по-друге, такий форм-фактор абсолютно незручний і відштовхує покупців.

Ціна першого згинаючого смартфона від Samsung перевищує 2 000 євро. Дозволити його зможуть далеко не всі покупці, і за такі гроші багато хто віддасть перевагу купити ноутбук і смартфон від найближчих конкурентів. Разом з цим не існує програм і контенту, оптимізованих під згинається смартфон. Але найголовнішим чинником експерти називають самих покупців.

«Злобная радость Apple»: Samsung может уничтожить компанию «бестолковыми» сгибающимися смартфонами

Люди вже відмовляються від гнучких пристроїв, які ще навіть не вийшли на ринок. За словами фахівців, більшість стурбовані питанням зносостійкості при постійних згинаннях-розгинаннях. Традиційний смартфон виконує всі ті ж функції, але він більш надійний і захищений. Покупці звикли до чохлів, плівкам і пило-вологозахисту. Телефон може служити роками, а гнучкий пристрій від Samsung засобами захисту похвалитися не може.

Як би там не було, Samsung дійсно може знищити компанію такими смартфонами. Дорогі, неміцні і не оптимізовані пристрої можуть стати причиною багатомільярдних збитків. При цьому, «злісна радість» Apple тільки зростає. Головний конкурент Samsung досі робить успішну ставку на традиційні смартфони, покращуючи їх з кожним роком. На відміну від корейського бренду, справи у «яблучної» компанії йдуть набагато краще.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh