Життя

Жорстока правда про стосунки з дівчатами-Водоліями

Ви знаходитесь в пошуках жінки наче не з цього світу”? Вітаємо – представниці цього знака Зодіаку саме такі.

Хороші, погані і Водолії.

Водолії найбільш нетрадиційні з усіх знаків Зодіаку. Вони унікальні, дивакуваті, неймовірно чарівні і дуже розумні особистості. Жінки-Водолії схильні до глибоких роздумів і постійно відкривають себе з нової сторони. Вони розширюють життя оточуючих безперервним потоком нових ідей.

Дівчина-Водолій — по-справжньому цікава особистість. Якщо вам вдалося завоювати її неприступне серце, вона зробить вас по-справжньому щасливим і буде завжди тримати вас у тонусі.

Щедра, по сміливому відверта і дотепна — саме такою жінкою ві будете захоплюватися. Тім не менш, незважаючи на все це, дівчата-Водолії залишаються найбільш парадоксальними серед представниць всіх інших знаків Зодіаку. Навчитися справлятися з її ексцентричністю під силу далеко не кожному. Представниці цього знаку ідеально підійдуть добрим і впевненим у собі чоловіків, які не боятися труднощів.

Ось кілька фактів, які вам варто знати про дівчину-Водолія:

1. Вона до біса розумна

Представниці цього знака зодіаку відомі своїм високим інтелектом. Вони відрізняються від інших своєю схильністю до глибоких роздумів. Дівчина-Водолій не тільки обмірковує яку-небудь тему, вона вивчає її… ретельно, з усіх можливих сторін (і це приносить їй радість).

Їй недостатньо знати тільки загальні факти, адже їй потрібно докопатися до істини, і зрозуміти все “як” і “чому”, що стосуються абсолютно будь-якої тими, яка викликає інтерес. Саме тому просто необхідно, щоб ви займалися любов’ю не тільки з її тілом, але і душею. Такій жінці потрібен чоловік, який зможе бути з нею на одному інтелектуальному рівні. Обмін ретельно продуманими ідеями неймовірно її збуджує. Вона немов світиться зсередини і починає сяяти, якщо ви правильно простимулюєте її мозок. Якщо ж розмови з вами їй припинять бути цікаві, вона швидко занудьгує і знайде собі когось іншого.

2. Вона поринає у свої думки (часто)

Її мінус полягає в тому, що жінка-Водолій часто повністю занурюється у свої думки і втрачає зв’язок зі своїми фізичними відчуттями. Вона дуже ображається, коли їй кажуть, що вона “занадто багато думає” або “накручує” собі. Ви не отримаєте доступ до її тіла, поки не зможете заспокоїти її розум.

Жінці-Водолію бракує чуттєвості, оскільки їй складно переключитися з думок на фізичні відчуття. Допоможіть їй з цим і зверніть її увагу на ті дрібниці, які її мозок може випускати з уваги — наприклад, легкий приємний вітерець на її шкірі або ж всю повноту смаку страви, яку ви їй приготували.

Як представниці повітряного знака, жінки-Водолії часто здаються холодними і емоційно відстороненими. Насправді вони зовсім не такі. Просто більшу частину свого часу вони проводять, занурившись у власні думки (так вони відчувають себе найбільш комфортно), і їх практично завжди необхідно звідти виманювати. Чоловік, який вважатиме, що така жінка гідна його зусиль буде винагороджений, тому що…

3. Вона сексуально активна

Жінки-Водолії неймовірно цікаві, неупереджені і люблячі щось нетрадиційне. Завдяки цьому з ними цікаво в ліжку (або на задньому сидінні автомобіля, або десь на природі, або… ну, ви зрозуміли). Представниця цього знаку готова на все (але тільки в тому випадку, якщо сама цього захоче і це буде її вибір).

Для неї важлива взаємозв’язок сексу і її думок (інакше вона почне думати про щось інше). Порушуйте одночасно і її тіло, і розум, кажучи їй, що саме хочете з нею зробити, перш ніж приступити безпосередньо до справи. Їй більше подобається міцна хватка, а не легкі і ніжні доторки, так що майте це на увазі.

Але знаєте, в чому полягає справжня краса сексу з жінкою-Водолієм? Оскільки вона рідко відчуває зв’язок зі своєю фізичною стороною, її сексуальність неймовірно сильна і по-еротично невинна. Спостерігати за тим, як вона сама досліджує собі (і ви разом з нею) — це дуже сексуально.

4. Вона ненавидить “сопливі” романтику

Жінки-Водолії дуже практичні, а також оригінальні і щирі, чим і пишаються. Вони цінують щирість набагато вище, ніж показушні вияви почуттів. Пропустіть День Святого Валентина, і їй буде все одно — це свято все одно давно вже перетворився на кліше. Але якщо ві забудете про її день народження, вона сама швидко про вас забуде.

Жінкам-Водоліям подобається, коли за ними доглядають, тому що вони хочуть (читай: їм потрібно) відчути себе особливими. Визнання в любові на її сторінці у Фейсбуці її обурить (оскільки їй здасться, що таким чином ви хочете звернути загальну увагу на собі — “вау, який він насправді хороший хлопець”).

Їй потрібна романтика, але її практична сторона хоче, щоб вона була реальною та обґрунтованою. З її боці ви можете розраховувати на широкі жерсті і подарунки, за допомогою яких вона захоче показати вам, наскільки цінує цього вас. Банальні подарунки і передбачувані вияви почуттів — це не для неї.

5. Вона уникає конфліктів

Жінки-Водолії завжди виступають за справедливість і поважають чуже право на самовираження. Вона рідко вважає свою думку єдиним вірним і завжди вислухає вашу точку зору. Вона терпіти не може грубість і відчуває себе некомфортно під час конфліктів. На її думку, ні те, ні інше не є необхідним.

Вас щось дратує? Постарайтеся спокійно та раціонально пояснити проблему, вона до вас прислухається і постарається зробити все для того, щоб її виправити (тільки якщо це не буде суперечити її особистим переконанням). Якщо ж ви спробуєте над нею домінувати, підніміть на неї голос чи нешанобливо обізвете її — вона відразу ж піде.

Злі, люблять попліткувати, дріб’язкові і зациклені на собі люди викликають у жінки-Водолія огиду. Якщо вона вважатиме ваша поведінка “нечесним”, то ви назавжди втратите її повагу і довіру.

6. Вона неймовірно незалежна

Уран, одна з планет-покровителів цього знаку Зодіаку (одного-Сатурн), сприяє незалежності жінок-Водоліїв. Її потреба залишатися вірною собі можна порівняти з потребою всіх нас в кисні.

Як в особистому житті, так і в професійній, якщо вона відчує, що її не цінують, стримують або намагаються контролювати, то відразу ж піде. Так, їй відомо, що вона дивакувата. Вона знає, що їй потрібно багато особистого простору. Найбільше вона боїться того, що в неї віднімуть її свободу. Якщо ви хочете з нею зблизитися, трохи відступивши.

В неї нічого не просіть, і вона дасть вам все. Вимагайте від неї що-небудь — вона нічого вам не дасть і зникне з вашого життя.

7. Вона постійно змінюється

“Розвивайся або помри” — це фраза ідеально підходить прогресивним представницям цього знаку Зодіаку. Розширювати свою свідомість, робити навколишній світ краще і рости як особистість — це все є частиною ні на хвилину безперервного процесу розвитку. Найімовірніше, вона буде чекати того ж і від вас.

Вона ніколи не скаже, що саме вам потрібно змінити в собі, але разом з тім буде очікувати, що ви будете розвиватися як особистість. Якщо ви будете стояти на одному місці, то вона швидко втратить до вас інтерес.

Тім не менше, всі ці зміни роблять жінку-Водолія непостійною. Вона вкладає всю свою енергію і ентузіазм в одні стосунки або ж бізнес-проект, а потім переключається на щось нове і йде вже зовсім іншою дорогою. Намагання не відставати від неї часто бентежать. Якщо ви хочете, щоб вона залишалася тією ж жінкою, з якою ви познайомилися 10 років тому — забудьте про це, адже цьому ніколи не бувати.

Добра, дотепна, освічена і бунтарська — життя, проведене з такою жінкою ніколи не буде нудною. Їй потрібен сильний і впевнений у собі чоловік, який зможе не поступатися їй в інтелектуальному плані і не відступати від своїх ідеалів, і при цьому здатний допомогти їй відкритися емоційно і сексуально. Якщо ви — саме такий чоловік, то приготуйтеся до зовсім нового світу любові, який вам належить для себе відкрити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України